تولد
لحظه گرگ و میش

کدوم 2 بازیگر سریال لحظه گرگ و میش با هم فامیلن؟

تاریخ انتشار : 23 خرداد 1403کد مطلب : 94077زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازیگران و هنرمندان مشهوری در سریال محبوب لحظه گرگ و میش حضور دارند اما جالب است بدانید بازیگرانی در این فیلم هستند که با هم نسبت فامیلی دارند.

همکاری یوسف سریال گرگ و میش با پدرش در این سریال

سریال گرگ و میش این روزها بر روی آنتن شبکه آی فیلم رفته و با وجود بازپخش جزو سریال های پرمخاطب و محبوب است. بازیگران و هنرمندان مشهوری در سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان حضور دارند، جالب است بدانید دو بازیگر در این فیلم با یکدیگر نسبت فامیلی دارند، در این بخش از نمناک به معرفی 2 بازیگری در سریال لحظه گرگ و میش می پردازیم.

ناصر سجادی حسینی چه نسبتی با فرید سجادی حسینی دارد؟

ناصر سجادی حسینی بازیگر نقش یوسف در سریال لحظه گرگ و میش پسر واقعی فرید سجادی حسینی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون است که در سریال لحظه گرگ و میش آقاجون یا همان پدربزرگ بچه ها جلوی دوربین رفت.

 ناصر سجادی حسینی و پدرش

 ناصر سجادی حسینی و پدرش

ناصر سجادی حسینی بازیگر جوان سریال لحظه گرگ و میش در این سریال نقش نوه فرید سجادی حسینی یوسف را بازی کرده که پسر کوچک خانواده دکتر محمد وحدت است و برخلاف سایر فرزندان خانواده علاقه ای به درس و دانشگاه نداشته و به دلیل ترس اعزام به خدمت سربازی قصد فرار از کشور را دارد اما بعد از ماجراهایی به جبهه رفته و تغییر می کند و....

بیوگرافی و خانواده ناصر سجادی حسینی پسر فرید سجادی حسینی

ناصر سجادی حسینی عکاس و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون متولد 29 مرداد 1365 در اهواز و فرزند کارگردان و بازیگر مطرح کشور فرید سجادی حسینی و برادر آرش سجادی حسینی کارگردان سینما و تلویزیون است. ناصر سجادی حسینی در کل سه برادر به نامهای آرش، احسان، روزبه و یک خواهر به نام الهام سجادی حسینی دارد. از وضعیت ازدواج و همسر ناصر سجادی حسینی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

کدوم 2 بازیگر سریال لحظه گرگ و میش با هم فامیلن؟

4.383
این مطلب مفید بود ؟7211
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی