محمد علیزاده

بازگشت محمد علیزاده به دنیای موسیقی بعد از یک دوره بیماری

تاریخ انتشار : 17 تیر 1397کد مطلب : 69729زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمد علیزاده خواننده کشورمان که چندماهی است از دنیای موسیقی دور شده است با انتشار یک پیام صوتی خبر از سلامتی و انتشار آهنگ هایی جدید داد.

آخرین خبرها از وضعیت سلامتی محمد علیزاده

محمد علیزاده خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان ماههاست که از دنیای موسیقی فاصله گرفته است و بعد از یک دوره بیماری آهنگ زندگی را در اسفندماه سال گذشته منتشر کرد اما بعد از آن هیچ ترانه دیگری از او منتشر نشد.

محمد علیزاده بعد از آهنگ زندگی که حدود 4 ماه از انتشار آن میگذرد ترانه دیگری منتشر نکرده است و روز گذشته با انتشار یک پیام صوتی نوید اتفاق های خوبی را به هوادارانش داد.

خبرهای خوب محمد علیزاده از دنیای موسیقی

محمد علیزاده با انتشار یک پیام صوتی در کانالش نوید انتشار آهنگ هایی جدید داد و گفت :سلام ، خیلی از دوستان نگران احوالم بودن ، ممنون از احوال پرسیتون و ممنون از پیگیری تون . حالم خوب و بهتره و یواش یواش دارم آماده میشم برای اینکه موزیک های خوشگل براتون آماده کنم . دلم به داشتنون قرصه و ممنون از تک تکتون.

محمد علیزاده

خبر محمد علیزاده درباره سلامتی اش

شهریور ماه سال گذشته بود که محمد علیزاده به دلیل ابتلا به یک بیماری ویروسی در بیمارستان بستری شد و بعد از بهبود حالش از بیمارستان مرخص شد.

محمد علیزاده

محمد علیزاده با آهنگ هایی جدید می آید

محمد علیزاده یکی از خواننده های پرکار در تلویزیون است که تیتراژ برنامه هایی چون کوله پشتی، سریال سراب، شهر باران 90 و 91، ماه عسل 89 و ماه عسل 96، مسابقه قرآنی تسنیم، جشن رمضان 91 و 92، صبحی دیگر، سریال خروس، میشه نگاه کنی و بر آستان جانان و سریال های زخم و برادر را برعهده داشته است.

محمد علیزاده

محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ

آلبوم همخونه در سال 1387 ، آلبوم سوپرایز و دلت با منه در سال 1391 ، آلبوم گفتم نرو در 1395 چهار آلبوم محمد علیزاده هستند که به همراه تک آهنگهایی منتشر شده اند.

محمد علیزاده

منتظر آهنگ های جدید محمد علیزاده باشید

بازگشت محمد علیزاده به دنیای موسیقی بعد از یک دوره بیماری

4.715
این مطلب مفید بود ؟141
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی