مدل آکواریوم خانگی
مدل آکواریوم های خانگی و آپارتمانی در طرح های دیواری, گیاهی, کوچک و مدرن در دکوراسیون منزل معجزه میکنند و فضای خانه را بینهایت زیبا میکنند.

مدل آکواریوم آپارتمانی تزیینی و شیک

وجود یک آکواریوم مدرن در دکوراسیون منزل میتواند فضای خانه را دگرگون و متفاوت کند, برای اضافه کردن آکواریوم به دکوراسیون منزل باید با توجه به سبک چیدمان و طراحی منزل یک مدل را انتخاب کنید. آکواریوم های خانگی مدل های مختلفی دارند مانند دیواری, استوانه ای, رومیزی که در انواع کوچک و بزرگ وجود دارند.

آکواریوم آپارتمانی

آکواریوم آپارتمانی شیک و مدرن

آکواریوم های پر از ماهی و گیاهان رنگارنگ طبیعت را به منزل شما دعوت میکنند و خانه ای آرامش بخش برایتان به ارمغان می آورند. نگاه کردن به ماهی ها باعث آرامش و کاهش استرس میشود پس شما میتوانید در اتاق خواب یا اتاق نشیمن آکواریوم های کوچکی داشته باشید.

آکواریوم خانگی

آکواریوم خانگی بزرگ و مدرن

آکواریوم های خانگی با توجه به سبک دکوراسیون منزل انتخاب میشوند و اگر خانه بزرگی داشته باشید بهتر است از آکواریوم های بزرگ در خانه استفاده کنید برای خانه های کوچک هم آکواریوم های کوچک مناسب اند.

زیباترین مدل آکواریوم های خانگی در انواع ایستاده, دیواری, استوانه ای, رو میزی را در این بخش از نمناک مشاهده کنید و در صورت علاقه از آن ها ایده بگیرید و دکوراسیون منزل تان را زیباتر کنید.

آکواریوم تزیینی

آکواریوم میزی تزیینی کوچک 

آکواریوم رو میزی

آکواریوم رو میزی گیاهی زیبا

آکواریوم کوچک

زیباترین مدل آکواریوم کوچک خانگی

مدل آکواریوم

مدل آکواریوم آپارتمانی مدرن

آکواریوم گیاهی

آکواریوم گیاهی در دکوراسیون منزل

آکواریوم دیواری

آکواریوم دیواری کوچک در اتاق نشیمن

مدل آکواریوم گیاهی و دیواری خانگی تزیینی + تصاویر

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : آکواریوم
وبگردی