مسابقه عصر جدید

برندگان قسمت ششم از مرحله دوم عصر جدید

تاریخ انتشار : 18 خرداد 1398کد مطلب : 74573زمان مطالعه : 2 دقیقه
قسمت ششم از مرحله دوم عصر جدید شب گذشته روی آنتن شبکه سه سیما رفت و زمان پخش دو قسمت بعدی این برنامه اعلام شد.

در قسمت ششم از مرحله دوم عصر جدید چه گذشت

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 17 خردادماه 1398 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. ششمین قسمت از این برنامه که قرار بود هفته گذشته پخش شود به دلیل پخش فوتبال به تاخیر افتاد و شب گذشته از شبکه سه سیما پخش شد.

این قسمت از برنامه عصر جدید با اجراهایی متنوع و پرهیجان همراه بود که در ادامه نگاهی کوتاه به آنها خواهیم داشت.

شب پرهیجان در قسمت ششم مرحله دوم عصر جدید

طبق روال هر شب اجراها در برنامه عصر جدید چهار شرکت کننده در این برنامه حاضر شدند و به اجرای استعدادهای پرورش یافته خود پرداختند.

پیام حسن نژاد

اجرای پیام حسن نژاد در برنامه شب گذشته عصر جدید

اولین شرکت کننده از قسمت ششم مرحله دوم عصر جدید پیام حسن نژاد بود که با حرکات نمایشی و نمایش قدرت دستانش توانست سه رای مثبت از داوران مسابقه عصر جدید بگیرد.

احسان قارزی و شاگردانش

اجرای احسان قارزی و شاگردانش در برنامه عصر جدید

دومین شرکت کننده قسمت ششم مرحله دوم عصر جدید احسان قارزی معلم سبزواری بود که به همراه شاگردانش روی صحنه آمد و و اجرای توانمندی را به همراه شاگردانش در این برنامه به نمایش گذاشت و الفبا را با آواز در این برنامه تدریس کرد و سه رای مثبت از داوران دریافت کرد.

مهدی عبدالوند

مچ اندازی مهدی عبدالوند در برنامه عصر جدید

سومین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید مربوط به مهدی عبدالوند رکورددار مچ اندازی بود که حرکت نمایشی جالبی را در این برنامه به نمایش گذاشت و بعد از این اجرا احسان علیخانی درباره اینکه مهدی مچ هم را میزند اما در مقابل همسرش کم می آورد صحبت کرد و از او پرسید هنوز هم از همسرت میترسی که پاسخ مهدی عبدالوند قابل توجه بود که بذار ازدواج کنی میفهمی....

ناهید عساکره

اجرای ناهید عساکره در برنامه عصر جدید

ناهید عساکره چهارمین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید را در حوزه بازیگری برعهده داشت که توانست تنها دو رای مثبت از داوران این مسابقه دریافت کند.

در بخش پایانی قسمت ششم از مرحله دوم مسابقه عصر جدید مهدی عبدالوند و پیام حسن نژاد با رای داوران راهی مرحله بعدی برای انتخاب از سوی مردم شدند.

داوران مسابقه عصر جدید

داوران مسابقه عصر جدید در یک قاب

درحالی که پیش تر اعلام شده بود که از این پس برنامه عصر جدید یکشنبه و دوشنبه شب پخش میشود اما باز هم تغییری در روال پخش این برنامه رخ داد و دو قسمت بعدی یعنی قسمت هفتم و هشتم مرحله دوم شنبه 18 خرداد و دوشنبه 20 خرداد روی آنتن میرود.

از تغییر زمان پخش تا شب پرهیجان مرحله دوم عصر جدید

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : صفحه عصر جدید / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی