داوران عصر جدید

داوران جدید عصر جدید باسوادترن یا قدیمی ها؟

تاریخ انتشار : 3 خرداد 1401کد مطلب : 87318تعداد نظرات : 3 نظر
یکی از سوالات رایج شما کاربران در مورد داوران سری جدید و قدیمی برنامه عصر جدید، میزان تحصیلات آنهاست که میتوانید از این مسئله مطلع شوید.

مقایسه میزان تحصیلات داوران جدید عصر جدید و داروان قدیمی

عصر جدید بزرگ‌ترین برنامه استعدادیابی تلویزیون به با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی است که با حضور استعدادهای ویژه در زمینه های سرگرمی، هنری و مهارت های ورزشی که از شبکه سه پخش می شود.

داوران برنامه در فصل‌های اول و دوم امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی بودند اما در فصل سوم تنها امین حیایی از داوران قبلی حضور دارد و مجید اسماعیلی، کارن همایونفر و ژاله صامتی دیگر داوران عصر جدید هستند. با عوض شدن داوران برای بسیاری از افراد این سؤال به وجود می آید که داوران فصل اول و دوم با سوادتر بودند یا داوران فصل سوم عصر جدید؟ اگر می خواهید به پاسخ سؤال خود دست یابید، این بخش از فرهنگ و هنر نمناک را دنبال کنید.

برخی از شما کاربران معتقد بودید که میزان تحصیلات داروان سری های پیش عصر جدید بیشتر بوده است اما چنین مسئله ای صحت ندارد و داوران سری جدید برنامه پرطرفدار احسان علیخانی نیز، همگی از سطح سواد و تحصیلات بالایی برخوردارند، صحت این مسئله را با اطلاعات زیر به سادگی درخواهید یافت.

عصر جدید

میزان تحصیلات و سواد داوران برنامه عصر جدید

در ادامه تحصیلات داوران فصل اول و دوم و داوران فصل سوم را آورده ایم که با مقایسه نمودن تحصیلات داوران متوجه خواهید شد که کدام یک از آنها با سوادتر هستند.

امین حیایی

امین حیایی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد 19 خرداد 1349 در تهران است که دانشجوی انصرافی رشته کامپیوتر می باشد و مدرک تحصیلی او دیپلم ریاضی فیزیک است. داور در حال حاضر و فصل گذشته عصر جدید در فصل اول این برنامه، به بیشتر افراد رأی سفید می‌داد و با شوخی و دلجویی ناکامان را بدرقه می‌کرد اما او در فصل دوم و سوم رویه خود را تغییر داد و به قول خودش سختگیرتر شده است. برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر برای فیلم شب و برف آخر جزو محبوب ترین داوران عصر جدید با کمترین رای قرمز است.

امین حیایی

رویا نونهالی

رویا نونهالی (متولد 24 بهمن 1341 در تهران) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. او دارای تحصیلات در رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و مسلط به زبان‌های فرانسه و انگلیسی است. رویا نونهالی یکی ازدوران فصل گذشته مسابقه عصر جدید بود که از نظر مردم کمی سختگیر اما داوری عادلانه ای داشت.

رویا نونهالی

ژاله صامتی

ژاله صامتی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 14 فروردین 1351 در تهران و فارغ‌التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه هنر می باشد. او از دوران فصل سوم عصر جدید است که در مقایسه با رویا نونهالی عملکرد کاملا متفاوتی دارد و اصلا به اندازه نونهالی سخت‌گیر نیست. او در هنگام اجراهای پرریسک و خطرناک نگران و مضطرب شده و کودکان مورد توجه اش هستند و بیشتر چراغ سفید را روشن می‌کند.

ژاله صامتی

آریا عظیمی‌نژاد

آریا عظیمی نژاد متولد 5 اردیبهشت 1352 در تهران، آهنگساز موسیقیدان است. او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته موسیقی از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که با سخت موسیقی سریال او یک فرشته بود، میم مثل مادر و سریال پایتخت بسیار سر زبان ها افتاد. آریا عظیمی نژاد داور محبوب فصل اول و دوم برنامه عصر جدید بود که قضاوت سخت‌گیرانه‌ ای نسبت به دیگر داوران داشت.

آریا عظیمی نژاد

کارن همایونفر

کارن همایونفر موسیقدان برجسته ایران متولد 1 فروردین 1347 در تهران است. فارغ‌التحصیل موسیقی از مدرسه بیلکنت انگلستان و کنسرواتوار هاجد تپه ترکیه می باشد، عضو کانون آهنگسازان سینمای ایران و برنده 3 سیمرغ جشنواره فجر است. کارن همایونفر از دوران فصل سوم عصر جدید بوده و در مقایسه با دیگر داوران قضاوت سخت‌گیرانه‌تری درباره اجراها دارد اما در مقایسه با آریا عظیمی‌نژاد، مهربان‌تر و خوش‌بین‌تر است و مانند او صریح نیست.

کارن همایونفر

سید بشیر حسینی

سید بشیر حسینی متولد 15 آذر 1360 در اصفهان، کارشناس و پژوهشگر است. او فارغ‌التحصیل فوق لیسانس رشته حقوق و دکترای رشته فرهنگ و ارتباطات از دانشگاه امام صادق می باشد و به زبان های فرانسه، انگلیسی و عربی تسلط دارد. او داور فصل اول و دوم عصر جدید بوده و بـه ساده‌ترین زبان و با صدایی رسا دلیل سفید یا قرمز شدن رای خود بیان می‌کند.

بشیر حسینی

مجید اسماعیلی

مجید اسماعیلی متولد 10 تیر 1350 تهیه کننده، کارگردان، نویسنده و منتقد سینما است. او مهندسی برق و مخابرات از دانشگاه آزاد و کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم سیاسی دارد. مجید اسماعیلی به عنوان داور در فصل سوم عصر جدید مشغول فعالیت است و تاکنون داوری بسیار قابل توجه و خوبی را به نمایش گذاشته است.معمولا به حواشی اجراها می‌پردازد و جایگزین سیدبشیر حسینی بوده و عملکردی مشابه او دارد.

مجید اسماعیلی

داوران جدید عصر جدید باسوادترن یا قدیمی ها؟

4.2246
این مطلب مفید بود ؟20640
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
3 نظر به ثبت رسیده است
رضا1401-03-03
بین تمام داوران آریا عظیمی نژاد خوبه البته همه خوب هستن ولی داوری ایشون خوبه
4211
فاطمه1401-03-05
مجید اسماعیلی فوق العاده اس خیلی منطقی و صحبت های قشنگی داره
اما ژاله صامتی اصلا مناسب داوری نیست
139
(ू•ᴗ•ू❁)1401-03-31
درسته از نظر من هم اریا عظیمی نژاد خیلی خوبه
40
وبگردی