مردم خوشبخت
مردم خوشبخت این کمال را از این جا بدست آورده اند که از بارهای منفی اطرافیان و ناتوانی های دورن خود دوری کرده اند.

دروغ هایی که مردم خوشبخت باور نخواهند کرد

8دروغی که مردم خوشبخت آن را باور ندارند و از باور کردن آن امتناع میکنند :
مردم خوشبخت می دانند که چگونه از چیزها بهترین استفاده رابکنند ، آنها هیچوقت صبرنمیکنند که یک لحظه مناسب پیش بیاید. آنها یاد میگیرند که لحظه مناسب را به وجود بیاورند, و یا از بیشتر موقعیت ها برای به حداکثر رساندن اهدافشان استفاده میکنند.

افراد خوشبخت

شاخصه های زندگی  خوشبخت ها

مردم خوشبخت ،تفاوت های زیادی دارند هرچند که شباهت هایی نیز دارند:
اعتماد به نفس,امنیت و عزت نفس خوبی دارند.
همه این افراد قادر به دستیابی به اهداف خود هستند و میتوانند ریشه و اصل موضوع را تغییر دهند.
ممکن است به نظر برسد که آنها بدون هیچ تلاشی به اهدافشان میرسند هرچند که هیچ چیز نمیتواند از حقیقت بیشتر باشد.
 
چگونه میتوانند به آن برسند؟
مردم خوشبخت محدودیت هایشان را میدانند و تمرین میکنند تا آنها را تغییر دهند در این بخش از نمناک به دروغ هایی که مردم خوشبخت هرگز باور ندارند نگاهی خواهیم انداخت.
 
افرد خوش شانس
دروغ هایی که مردم خوشبخت باور نمی کنند
1.شما نمی توانید
شما چندین بار با صدای بلند می گویید که چه چیزی را میخواهید انجام دهید,اما کسی میگوید شما نمی توانید آن را انجام دهید ، متاسفانه خیلی از مردم این را باور دارند.در حالی که نمی بینند که این یک دروغ بزرگ است. نگاهی به اطرافتان بیاندازید همه چیزی که در زندگی خود دارید به این دلیل است که کسی آن را به وجود آورده است. اگر جی کی رولینک اعتقاد داشت که نمیتواند بنویسد و باآن عقیده زندگی میکرد,دنیا هیچوقت هری پاتر را نمی شناخت. پاسخ اینکه اگر انیشتن مکالمات خود را به مرحله های بعدی نمی رساند چه میشد؟ واقعیت این است،دنیا یکسان نمی ماندو شما میتوانید برای رسیدن به اهدافتان خیلی کارها را انجام دهید.
 
2.همیشه نیاز دارید به ..
برای به دست آوردن پول، شما نیاز دارید به طور مرتب کار کنید اگرچه ؛شما نباید برای به دست آوردن این پول از اهدافتان دست بکشید. افراد خوشبخت، درک کردند که صبر کردن برای موقعیت مناسب به منظور انجام دادن کاری کاملا غیر منطقی است ؛ گاهی اوقات همه ی آن چیزی که نیاز دارید تاآنچه را که میخواهید به دست آورید،این است که تصمیم گیری کنید و باور داشته باشید که میتوانید آن کار را انجام دهید.
 
3.من احساس خوبی ندارم...
این یک حس مشترک در دنیا است .در حالی که به طور همزمان یک توهم و خیال باطل است ، گاهی اوقات شما احساس یک متقلب را دارید حتی ممکن است احساس کنید نقشی را که متعلق به شما نیست را دارید بازی میکنید. باید باور داشته باشید که شما قدرت خود را دارید و نیاز دارید که خودتان را تشویق کنید و به خود انگیزه دهید و بالاتر از همه،شما نیاز دارید که خودتان را باور داشته باشید ,ما می دانیم که شما همیشه احساس خوبی ندارید,هرچند این وظیفه ی شماست که خودتان را باور داشته باشید. هیچوقت، به هیچ کس اجازه ندهید که اعتماد به نفس شما را از بین ببرد ، اگر شما احساس یک متقلب را دارید ،سعی کنید بفهمید که چه اتفاقی افتاده و این احساس از کجا آمده است. به خاطر داشته باشید که بسیاری از دست آورد هایتان از اعتماد به نفس خودتان است.
 
4,من خیلی پیر هستم برای انجام...
به هیچکس اجازه ندهید که باعث شود این را باور کند و مهم تر از همه ،این است که خودتان این را باور نکنید ؛ مردم خوشبخت ،می دانند که این یک دروغ بزرگ است. سن، فقط یک عدد است که مشخص میکند، چند سال از زمان تولدتان گذشته است علاوه بر این ،مانعی نیست که با گذشت زمان بزرگ تر شود.
 
خوش شانسی
چرا مردم خوشبخت احساس خوب همیشگی دارند ؟ 
 
سن شما مهم نیست:
شما همیشه می توانید تغییر کنید ،بهتر شوید و خودتان را از نو بسازید اگر کسی این را به شما گفت:به اوبگویید که سن من باز تابی از فرصت های من است، نه محدودیت های من.
 
5.گفتنش از انجام دادنش راحت تر است:
واضح است, همیشه گفتن از انجام دادن راحت تر است ،رهرکس میتواند هرچه که میخواهد و رویای هزاران چیزی را که دارد را بگوید بااین حال ,انجام دادن آن نیازمند تلاش است ؛ آنچه که مردم را خوشحال میکند،این است که آنها باید این گام را برای رسیدن به آنچه که میخواهند بردارند. آنها رویاپردازی را متوقف نمیکنند آنها این را میدانند که رویاها پایه و اساس هرکاری است که انجام میدهند بااین حال,آنها قادر به انجام هرچیزی که ضروری باشد هستند.
 
6,کنترل کردن همه چیز است:
مردم خوشبخت می پذیرند که نمی توانند همه چیز را کنترل کنند ، اگر آنها روی کاری که می توانند کنترلش کنند ،تمرکر کنند،قادر هستند که هرکسی را متعجب و غافلگیر کنند. آنها این را درک کرده اند که اگر بخواهند همه چیز را کنترل کنند،باعث هدر رفتن وقت و انرژی آنها می شود خودتان را فریب ندهید تمرکز خود را برای چیزهایی که نمیتوانید کنترل کنید هدر ندهید.
 
7.زندگی عادلانه نیست:
این یک باور عظیم است و باعث افسردگی بسیاری از مردم میشود واقعا زندگی عادلانه نیست. البته,چیزهای بد اتفاق می افتد و همه,حتی مردم خوشبخت نیاز دارند بااین واقعیت رو به رو شوند.
این,به این معنی نیست که زندگی عادلانه نیست مردم خوشبخت به طور متعصبانه، عدالت در زندگی را باور دارند ؛ آنها درک می کنند که درد و رنج یک حالت موقتی است.و آنها نمی توانند مشخص کننده حالات باشند بله ,چیزهای بد اتفاق می افتد بااین حال, زندگی یک معجزه ارزشمند است که شایسته جشن گرفتن است ,و این چیز خوبی است.
خوش شانسی

امتناع از باورکردن برخی حرف های ناامید کننده

8,مردم خوشبخت وجود ندارند:
این عبارت مشترک رایج است، هرچند که این غلط است بله،شادی وجود دارد و افرادی هستند که شاد زندگی میکنند وزندگی شادی دارند ؛ باور کنید بیشتر شما سزاوار خوشبختی هستید و همه ما توانایی شاد بودن را داریم. درست است که همه ی ما زمانی که متولد میشویم خوشبخت هستیم با این حال،بسیاری از مردم اعتقاد دارند که این درست نیست، زیرا آنها در مورد خودشان احساس خوبی ندارند.

 

دروغ هایی که مردم خوشبخت باور نخواهند کرد

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از بخش سبک زندگی / ک.ک / ن
برچسب : دروغ
وبگردی