سردار آزمون

ماجرای بخیه های صورت سردار آزمون چیست؟ + عکس

تاریخ انتشار : 8 آبان 1397کد مطلب : 72620زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصاویری از صورت بخیه خورده سردار آزمون در کشور روسیه منتشر شده است که در ادامه جزئیات این اتفاق را می خوانید.

 مصدومیت شدید سردار آزمون و بخیه خوردن صورتش

فوتبال ایران: ستاره ایرانی روبین کازان در آخرین جلسه تمرینی تیمش برای دیدار با اسپارتاک مسکو با مصدومیت شدید مواجه شد اما پس از آن سردار آزمون به ورزشگاه بازگشت تا بازی هم تیم هایش را ببیند. 

تیم روبین کازان در حالی از ساعت 21 دیشب ( دوشنبه) در آخرین مسابقه هفته دوازدهم لیگ برتر روسیه در ورزشگاه کازان آرنا به مصاف تیم رده ششمی اسپارتاک مسکو رفت که برخلاف تمام مسابقات فصل 19-2018 سردار آزمون را به عنوان مهاجم ثابت در ترکیب و فهرست ندارد. سردار آزمون که در تمام بازی های سال قبل تنها 6 گل برای روبین کازان به ثمر رسانده بود، در 11 هفته اخیر موفق به زدن 4 گل شده و با 4 پاس گل بهترین پاسور این فصل لیگ برتر روسیه محسوب می شود ولی او بعد از حضور ثابت در تمام مسابقات لیگ و جام حذفی دیشب برای تیمش به میدان نمی رود. 

سردار آزمون

بخیه خوردن صورت سردار آزمون

آزمون که در 11 مسابقه این فصل نمایش درخشانی در ترکیب روبین کازان داشت و در جام حذفی هم دو بازی انجام داد، در مسابقه اخیرشان که چهار روز قبل هم برگزار شد نیز توانست گلزنی کند ولی او به دلیل آسیب دیدگی از فهرست مسابقه دیشب روبین کازان برابر اسپارتاک مسکو کنار رفته است. 

سردار آزمون ستاره ایرانی روبین کازان در آخرین تمرین قبل از بازی دیشب برابر اسپارتاک مسکو، در جریان تمرین برخورد شدیدی روی هوا با پاول موگیلوتس، دیگر مهاجم تیمش داشت که منجر به آسیب دیدگی جدی هر دو بازیکن شد. 

آزمون در این برخورد از ناحیه چشم راست دچار آسیب دیدگی جدی شده تا به همین دلیل بعد از 11 حضور ثابت در ترکیب بازی های لیگ برتر و دو مسابقه جام حذفی، دیشب نتواند تیمش را در دیدار با اسپارتاک مسکو همراهی کند. 

سردار آزمون ملی پوش ایرانی پس از این برخورد در تمرین روبین کازان راهی بیمارستان شده و سریعا مورد مداوا قرار گرفته که خوشبختانه خطر آسیب جدی چشم او برطرف شده ولی قرار است باشگاه او، زمان بازگشت اش به میادین را مشخص کند. 

سردار آزمون با انتشار عکسی که پزشکان در حال معاینه و مداوای چشم او هستند، نوشته است: 

«امشب متاسفانه نمی تونم جلوی اسپارتاک به هم تیمی های عزیزم کمک کنم، ولی هیچ وقت تو شرایط سخت ولشون نمی کنم و امشبم از نزدیک بازی را می بینم.» 

سردار آزمون

جراحی روی صورت سردار آزمون

سردار آزمون پس از بخیه جراحت چشمش، در ورزشگاه حاضر شده و دیدار روبین کازان مقابل اسپارتاک مسکو را از نزدیک تماشا کرد.

انتهای پیام/م

بخیه های روی صورت سردار آزمون و مصدومیت وی

4.668
این مطلب مفید بود ؟626
برچسب :
وبگردی