مصدومیت کریستیانو رونالدو

مصدومیت کریستیانو رونالدو او را خانه نشین کرد + عکس

تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67855زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصدومیت کریستیانو رونالدو در مقابل تیم بارسلونا او را برای دو هفته خانه نشین کرد، او برای بازی در هفته پایانی لالیگا حضور خواهد داشت.

 خانه نشینی کریستیانو رونالدو بخاطر مصدومیت

روزنامه آس اسپانیا خبر داد که مصدومیت کریستیانو رونالدو جدی نیست که او مدت دو هفته از میادین دور خواهد ماند در نتیجه او در بازی های مقابل سویا و سلتاویگو حضور نخواهد شد.

رونالدو برای دیدار هفته پایانی لالیگا مقابل ویارئال و فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول آماده بازی است. کریس در بازی شب گذشته مقابل بارسلونا مصدوم شد و از ابتدای نیمه دوم جای خود را به آسنسیو داد.
وضعیت مصدومیت کریس رونالدو
وضعیت مصدومیت کریستیانو رونالدو 

انگلیس دست به دامان رونالدو می شود

مسئولان فوتبال انگلیس به دنبال حل بحران ضربات پنالتی برای جام جهانی هستند. 

اتحادیه فوتبال انگلیس در سال های اخیر مطالعاتی درباره ناکامی انگلیس در ضربات پنالتی انجام داده است. به نظر می رسد اتحادیه فوتبال انگلیس می خواهد این بار جلوی ناکامی "سه شیر" در ضربات پنالتی را بگیرد و از بازیکنان این تیم خواسته از تکنیک کریستیانو رونالدو در ضربات پنالتی استفاده کنند.

دن آرشورت مدیرفنی اتحادیه فوتبال انگلیس گفت:ما در مطالعاتی که انجام دادیم به یافته های ارزشمندی دست یافتیم. اگر شما بخواهید قهرمان جام جهانی بشوید، به احتمال فراوان در یک دوره ضربات پنالتی خواهیم داشت.

تیم ملی انگلیس در ضربات پنالتی رکوردهای بسیار ضعیفی دارد. انگلیس در جام های جهانی 1990 ایتالیا، 1998 فرانسه و 2006 آلمان در ضربات پنالتی حذف شده است و در یوروهای 1996، 2004 و 2012 نیز حذف از ضربات پنالتی را تجربه کردند. 

آرشورت ادامه داد:باید بتوانیم فشار موجود روی بازیکنان انگلیس را برای زدن ضربات پنالتی کاهش دهیم. در سیستم تازه پتالتی ها نیز مطالعات خوبی داشتیم که امیدوار به اجرای آن هستیم.

مصدومیت کریستیانو رونالد ، وضعیت مصدومیت کریس رونالدو

57
این مطلب مفید بود ؟70
برگرفته از افکارنیوز/مشرق /ک
وبگردی