مهدی رحمتی

خوشحالی مهدی رحمتی از گل خوردن استقلال!

تاریخ انتشار : 28 شهریور 1396کد مطلب : 56728زمان مطالعه : 2 دقیقه
منصوریان گفت: مهدی رحمتی از گل خوردن استقلال خوشحال شد و او با اخراج مهدی رحمتی موافق است اما جباری خیر!

حرف هایی در مورد مهدی رحمتی و منصوریان

ملکی عضو هیات مدیره استقلال یکی از آنهایی بود که در 90 روی خط آمد. اکبر عباسی ملکی که متهم بود به نقش داشتن در اخراج رحمتی و جباری، ابتدا خود را ورزشی معرفی کرد و گفت 50 سال است که استقلالی بوده و در کل ورزش بوده است و گفت هم ورزش کرده و هم ورزش را می شناسد.

او گفت:«افتخاری گفت، من به رختکن رفتم و جباری گفت این چه زمینی است که ما تمرین می کنیم؟ همین طور ایشان گفت جباری گفته آمده استقلال که پولش را بگیرد. تازه آقای افتخاری بارها در هیات مدیره گفته بود. هر بار گفتیم مشکل چه چیزی است، می گفت که منصوریان جوان ها را گذاشته کنار و این بازیکنان را آورده است. این ها تیم را خراب کرده اند.

من بعد از بازی جم، با منصوریان و افتخاری جلسه گذاشتم و گفتم تیم چه مشکلی دارد؟ منصوریان گفت تیم پر استرس است چون دو بازی مهلت داشتم، من گفتم این دو بازی بر عهده ما، باقی بازی ها را چرا باختید و گفت چون من با ذوب آهن بازی دارم، رحمتی را به خاطر بازی با ذوب آهن نمی گذارم، قبلش در بازی جم از او استفاده کردم. رحمتی اما قهر کرد و در جلسه فنی نیامد و سر پنالتی هم خوشحالی کرد. این عین جمله منصوریان است. من آن چیزی که اتفاق افتاده را اینجا می گویم. مجتبی را او مقاومت کرد اما با اخراج رحمتی موافق بود.» 

 مهدی رحمتی

چه کسی در اخراج رحمتی و جباری دخیل است؟

 این عضو هیات مدیره که خیلی تند داشت حرف می زد و از قلعه نویی هم خیلی حمایت کرد و او را یک افتخار در این تیم دانست، گفت خودش از حامیان بزرگ منصوریان در کنار افتخاری بوده است اما وقتی امشب در 90 همه گناه ها را سر او شکسته اند، سبب شده تا روی خط بیاید و حقایق را بگوید. فردوسی پور از صداقت ملکی تشکر کرد. این حرف ها به کلی گفته های منصوریان و افتخاری را تکذیب کرد.

خوشحالی مهدی رحمتی از گل خوردن استقلال!

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
وبگردی