مهدی طارمی

جدایی قطعی مهدی طارمی از پرسپولیس

تاریخ انتشار : 12 دی 1396کد مطلب : 62259زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی طارمی اعلام کرده بعد از پایان دوران محرومیتش به دنبال حضور در تیمی خارج از فوتبال ایران است که با موافقت باشگاه پرسپولیس نیز همراه شده است.

مهدی طارمی با قراردادی 900 هزاردلاری از پرسپولیس جدا شد

مهدی طارمی خود را برای حضور در لیگ ستارگان قطر آماده می کند و به بزودی از تیم پرسپولیس می رود.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با انتقال مهدی طارمی مهاجم این تیم به باشگاه الغرافه قطر موافقت کرد. این انتقال در قبال قراردادی 900 هزار دلاری صورت می گیرد.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ظهر روز گذشته تصمیم نهایی خود را مبنی بر درخواست باشگاه الغرافه قطر برای جذب مهدی طارمی گرفت.

این باشگاه در راستای درآمدزایی، حاضر شده است طارمی آقای گل فصل گذشته لیگ برتر را به لیگ ستارگان قطر منتقل کند.

مدیران باشگاه پرسپولیس پاسخ مثبت خود را به زودی به همتایان خود در باشگاه الغرافه قطر بطور کتبی اعلام می کنند تا بلافاصله پس از دریافت وجه خود بابت این انتقال، مجوز حضور طارمی در الغرافه را صادر کنند.

مهدی طارمی

جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس بابت انتقال 6 ماهه مهاجم خود، 500 هزار دلار دریافت می کند و مهدی طارمی نیز رقمی نزدیک به 400 هزار دلار به جیب خواهد زد؛ انتقالی گرانقیمتی که برای باشگاه پرسپولیس و مهاجم تیم ملی فوتبال ایران سود خوبی دارد.

قرار است مهدی طارمی در ضیافت ناهار امروز باشگاه برای اعضای مسیحی خود به مناسبت سال نو میلادی، از همبازیان خود خداحافظی کرده و مقدمات سفر به قطر را فراهم کند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که باشگاه پرسپولیس کلی تلاش کرد تا جریمه طارمی بخشیده شود و چرا این بازیکن حاضر به ماندن در این تیم نیست؟، گفت:«ما علاقه مند به ماندن طارمی بودیم چرا که از دو پنجره نقل وانتقالات محروم هستیم اما وقتی بازیکن خودش تمایل به ماندن ندارد ما هم مخالفتی با این قضیه نکردیم. اگر بخواهیم مانع جدایی طارمی شویم می توانیم اما وقتی خودش نمی خواهد نمی شود به زور این کار را کرد. بازیکنی که به زور در تیم بماند مسلماً کارایی لازم را نخواهد داشت. به هر حال قرارداد طارمی در پایان فصل تمام می شود و ما به او گفتیم دوست داریم که بمانی و پیشنهاد قرارداد دو ساله را به وی دادیم اما خودش گفت تمایلی برای ماندن ندارد و از این رو آماده ایم تا طارمی را در همین نقل وانتقالات نیم فصل ترانسفر کنیم تا حداقل باشگاه به حق وحقوق خود برسد.»

جدایی قطعی مهدی طارمی از پرسپولیس

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از مهر - ایلنا / ر
وبگردی