مهران مدیری

جواب جالب فردوسی پور به تیکه های مهران مدیری

تاریخ انتشار : 13 مهر 1395کد مطلب : 37606زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهران مدیری در برنامه دورهمی تیکه هایی هم به عادل فردوسی پور انداخت که فردوسی پور واکنش جالبی به این موضوع نشان داد.

تیکه ی مهران مدیری به مجری برنامه 90

مهران مدیری کارگردان و بازیگر مجموعه های طنز سینما و تلویزیون ایران است.مهران مدیری که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان تأثیرگذارترین برنامه ساز حوزه طنز در کشور به شمار می رود کاری ارائه داد که با وجود کپی از روی یک برنامه تلویزیونی هندی توانست بار دیگر نگاه ها را به خود معطوف کند اما شنبه شب گذشته آخرین قسمت از سری اول برنامه تلویزیونی دورهمی در حالی روی آنتن رفت که مهران مدیری انگشت روی سوژه فوتبال گذاشته بود.

مهران مدیری

مهران مدیری در دورهمی

سازنده سریال های ساعت خوش، پاورچین، شب های برره، باغ مظفر، مرد هزارچهره، مرد دو هزار چهره، قهوه تلخ و... در این شب تیکه هایی هم به عادل فردوسی پور انداخت!

طعنه ی مهران مدیری به عادل فردوسی پور

مهران مدیری در بخشی از برنامه شنبه شب دورهمی پس از متلک انداختن به مدیران غیرفوتبالی، مجری- تهیه کننده برنامه پرمخاطب 90 را هم بی نصیب نگذاشت و گفت:«... یا اینکه مثلاً در یک برنامه تلویزیونی فوتبالی 3 نفر همزمان روی خط تلفنی کله پاچه همدیگر را می خورند و مجری هم پا روی پا انداخته و کرکر می خندد. 3 نفر روی آنتن برنامه تلویزیونی به هم فحش می دهند و آن یکی هم تماشا می کند!» جماعت مهمان حاضر در استودیوی برنامه دورهمی با شنیدن این جملات از شدت خنده روده بر شدند و به نظر می رسید روی صحبت مهران مدیری با مجری 90 باشد.

مهران مدیری

عادل فردوسی پور و متلک مهران مدیری

تصور می کردیم عادل فردوسی پور به شدت از دست مهران مدیری ناراحت باشد و بخواهد جواب دندان شکنی به این طنزپرداز سرشناس بدهد اما مجری- تهیه کننده سرشناس برنامه 90 تمامی تصورات ما را به هم ریخت! عادل نه تنها جواب مهران مدیری را نداد بلکه کلی هم از او تعریف کرد و... بهتر است خودتان گپ و گفت نیمروزی ما با فردوسی پور را بخوانید.

واکنش فردوسی پور به طعنه ی مهران مدیری

- برنامه شنبه شب دورهمی را دیدید؟

نه، چطور مگر؟!

- اصلاً این برنامه را می بینید؟

کمابیش دورهمی را نگاه می کنم. مگر اتفاقی افتاده است؟

- پس خبر ندارید که مهران مدیری حسابی به شما تیکه انداخته است؟!

(با کنجکاوی) مگر چه گفت؟!

- گفته است در یک برنامه تلویزیونی 3 نفر همزمان روی خط تلفن می روند، کله پاچه هم را می خورند و فحش می دهند آنگاه آقای مجری پا روی پای خود انداخته و کرکر می خندد!

(با صدای بلند می خندد) عجب!

- ناراحت نشدید؟!

نه، اصلاً و ابداً! چرا باید ناراحت بشوم؟

- به نظر می رسد مهران مدیری را خیلی قبول داشته باشید؟

مهران مدیری استاد است و نابغه! چنین آدم هایی کم پیدا می شوند و...

جواب جالب فردوسی پور به تیکه های مهران مدیری

4.4109
این مطلب مفید بود ؟9712
برگرفته از افکار نیوز -/ح
وبگردی