مورینیو

اظهار نظر جالب مورینیو درباره مسی و رونالدو!

تاریخ انتشار : 14 بهمن 1396کد مطلب : 63928زمان مطالعه : 2 دقیقه
خوزه مورینیو سرمربی شیاطین سرخ اظهار نظر جالبی در مورد دو فوق ستاره فعلی دنیای فوتبال انجام داد.

 صحبت جالب و عجیب مورینیو درباره فوق ستاره های فوتبال جهان

 چند وقتی است که بحث بازگشت رونالدو به منچستریونایتد مطرح شده است.

پیش از این رسانه های انگلیسی از چراغ سبز مورینیو برای جذب بازیکن پیشین خود در رئال مادرید خبر داده بودند اما یکی از رسانه های اسپانیایی اظهار نظر جالبی از مورینیو در مورد جذب رونالدو مطرح کرد.

خوزه مورینیو

نظر خوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد درباره جذب رونالدو و مسی

سرمربی شیاطین سرخ اظهار داشت:ما نمی توانیم رونالدو را جذب کنیم. مسی را همینطور. این دو ستاره های دهه گذشته دنیای فوتبال هستند .ما در بخش هجومی بازیکنان خوبی داریم و درمجموع هم بازیکنان ما فوق العاده هستند.

مورینیو:رقابت برای قهرمانی در لیگ برتر به پایان رسیده است

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل هادرزفیلد در لیگ برتر انگلیس ضمن اعتراف به قهرمانی منچسترسیتی در فصل جاری، نایب قهرمانی را هدف تیم خود در ادامه فصل دانست.

او اظهار داشت:ما باید تلاش کنیم فصل را در رتبه دوم به پایان برسانیم. در طول فصل غیر از چند مقطع کوتاه همیشه در رتبه دوم بودیم. نبرد برای رتبه های دوم تا ششم ادامه دارد اما پرونده قهرمانی بسته شده است. عملکرد بهتری نسبت به فصل قبل داشتیم و این موضوع خیلی برای ما اهمیت دارد. باید تلاش کنیم در فصل جاری جامی را فتح کنیم. اگر این اتفاق رخ نداد، تلاش می کنیم سال بعد قوی تر باشیم.

او در ادامه افزود:نمی توان گفت ما، تاتنهام یا چلسی عملکرد بدی داشته ایم زیرا امتیازات ما تا اینجای فصل منطقی بوده اما منچسترسیتی فصل را قدرتمندانه آغاز کرد و حتی بعضی بازی ها را که لایق پیروزی نبود، برد. روز لذت بخشی برای ما و هواداران شکل می گیرد. باید در سالگرد فاجعه هوایی مونیخ احترام خودمان را به خانواده درگذشتگان این حادثه نشان دهیم.

اظهار نظر جالب مورینیو درباره مسی و رونالدو!

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از میزان، تسنیم - /م
وبگردی