نسرین نصرتی

نجات نسرین نصرتی از مرگ با سازدهنی!

تاریخ انتشار : 3 مهر 1395کد مطلب : 37141زمان مطالعه : 3 دقیقه
نسرین نصرتی بازیگر پایتخت شب گذشته مهمان دورهمی شد و از ماجرای نجات جانش با یک ساز دهنی گفت.

سازدهی جان نسرین نصرتی را نجات داد

بازیگر تئاتر و تلویزیون نسرین نصرتی دیشب مهمان برنامه دورهمی بود . این هنرمند جوان روی صندلی دورهمی مهران مدیری نشست و از خاطرات کودکی اش گفت .

شب گذشته برنامه «دورهمی» با موضوع رزق و روزی و با حضور نسرین نصرتی از شبکه نسیم پخش شد. ابتدا مهران مدیری استندآپ کمدی خود را با موضوع رزق و روزی اجرا کرد و نمایش برنامه هم به این موضوع پرداخت. پس از آن مدیری مهمان برنامه اش را به صحنه دورهمی دعوت کرد.

در ادامه برنامه بازیگر «پایتخت» درباره نحوه ورودش به عرصه بازیگری اظهار داشت:از پشت صحنه تئاتر کار خود را شروع کردم. بازیگری کار دوم برای من بود. یکبار به جای یکی از بازیگران که برای نمایش حضور نداشت، بازی کردم و کارهای بعدی به من پیشنهاد شد.

وی درباره همکاری با سیروس مقدم عنوان کرد:اولین همکاری من با آقای مقدم با سریال «ثریا» بود. از سال ها قبل به دفترشان برای تست بازیگری رفته بودم؛ اما خوشبختانه از طریق برزو نیک نژاد برای سریال «ثریا» معرفی شدم.

نسرین نصرتی

نسرین نصرتی در دورهمی

مجری برنامه «دورهمی» در ادامه از سن و سال و ازدواج نسرین نصرتی پرسید. وی گفت:40 ساله هستم وهفت سال پیش ازدواج کرد. با همسرم در یک مهمانی خانوادگی آشنا شدم که پروسه آشنایی تا ازدواج ده سال طول کشید.

بازیگر «قرعه» در پاسخ به سوال مدیری درباره درآمد خود و همسرش گفت:واقعا از درآمد همسرم خبری ندارم. این ندانستن هم برایم جذاب است و معماگونه. در مورد خودم هم خب شغل ما اصلا درآمد مشخصی ندارد.

نصرتی در پاسخ به سوال مدیری درباره نجات از مرگ در کودکی گفت:در بچگی بدون وقفه حرف می زدم. یک بار پدرم یک ساز دهنی طلایی برایم سوغاتی آورد. صبح تا شب ساز دهنی می زدم. یک روز ده دقیقه صدای ساز دهنی ام نمی آید. خانواده وقتی پیگیر می شوند، می بینند من غش کردم و دچار گاز گرفتگی شدم و این ساز دهنی من را نجات داد.

نصرتی درباره لهجه خود در سریال «پایتخت» عنوان کرد:متولد تهران هستم اما پدر و مادرم لاهیجانی هستند. خوشبختانه مازندرانی ها من لطف داشتند و لهجه را باور کردند.

وی در خصوص غریزی بودن بازیگری اظهار داشت:من بازیگر تجربی هستم. هرچه دارم از تئاتر است. در زندگی حرفه ای من هیچ کاری را بیهوده انجام ندادم؛ چرا که برایم لازم بوده است.

نصرتی در پاسخ به سوال مدیری درباره آینده کاری خود گفت:خیلی به آینده امیدوار هستم. اگر قرار باشد فیلم تکراری بازی کنم، همان بهتر که بازی نکنم. دغدغه ام بیکاری نیست. از طرفی به بازی در سینما و تلویزیون علاقه دارم؛ اما همیشه دلتنگ تئاتر هستم.

بازیگر «قرعه» درخصوص انصراف خود از دانشگاه بیان کرد:طراحی پارچه و لباس در مجارستان ثبت نام کردم؛ نه به خاطر علاقه بلکه بیشتر به دلیل هزینه پایین و سودای مهاجرت اما زمان که گذشت معیارم تغییر کرد و به ایران برگشتم.

نصرتی در این برنامه با اشاره به سپری کردن دوران بارداری خود، گفت:برای دخترم اسمی انتخاب کرده ایم که از ریشه فلسفه است. «سوفی» نام دخترم خواهد بود.

در پایان درباره شادی خود عنوان کرد:با چیزهای کوچک شاد می شوم. شادمانی به نظرم احتیاج به بهانه ای ندارد. به نظرم سلامتی نهایت شادی است.
وی در پایان، دست خط نستعلیق یکی از خطاطان معاصر را به موزه «دورهمی» اهدا کرد.

نجات نسرین نصرتی از مرگ با سازدهنی!

310
این مطلب مفید بود ؟64
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
برچسب : نسرین نصرتی
وبگردی