فلور نظری

نظر فلور نظری درباره شخصیت رامبد جوان

تاریخ انتشار : 3 تیر 1396کد مطلب : 51749زمان مطالعه : 2 دقیقه
فلور نظری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از رفتار خوب رامبد جوان در برنامه خندوانه در شبی که صفر کشکولی مهمان این برنامه بود تقدیر کرد.

تمجید فلور نظری از رامبد جوان

بعد از ماجرای خوبی که در برنامه خندوانه رخ داد و رامبد جوان از برداشت اشتباهی که از صحبت هایش درباره صفر کشکولی پیش آمده بود از این هنرمند عذرخواهی کرد ، فلور نظری بازیگر کشورمان با انتشار پستی از رفتار خوب رامبد جوان تقدیر کرد.

فلورا نظری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

 فلور نظری

تقدیر فلور نظری از شخصیت رامبد جوان

دوستان عزیزم و مردم خوب و نازنین
فارغ از کنکاش مجدد در ماجرای پیش آمده باید عرض کنم می ستایم آنانی را که در کمال معرفت وقتی اشتباهی می کنند می پذیرند و با شجاعتی قابل تقدیر معذرت خواهی می کنند . درود بر تربیت و اصالت خانوادگی اقای رامبد جوان که از اقای صفر کشکولی دلجویی کردند ان هم در برنامه ی خندوانه که نفس وجودی اش شادی و محبت و همدلی و لبخند است درود به همه ی انسانهایی که در تنش زدایی و رفع خشونت در جامعه و بین مردم تلاش می کنند. و درود بر عمو صفر که با قلب مهربانشون پذیرای این مهربانی شدند که این نیز خود از جوانمردی است. خلاصه اینکه کیف می کنم وقتی همه پُر از احترام و مهربانی نسبت به هم باشند ، خب خدا رو شکر ، خداوند خیر و خوبی و شادی و عزت رو از هیچکداممان نگیره و همیشه بتوانیم اینگونه مجری شاد کردن دلهای عزیزان باشیم. خدا یار همه ی ما.

فلور نظری در آثاری چون رویای خیس، خانه به دوش، مسافری از هند، پرواز در حباب و نفس گرم نقش آفرینی کرده است و و بیش از 20 سال است که در عرصه بازیگری فعالیت می کند.

نظر فلور نظری درباره شخصیت رامبد جوان

3.829
این مطلب مفید بود ؟227
برگرفته از صفحه شخصی فلور نظری / م.ف
وبگردی