شهرام حقیقت دوست
در ادامه این مطلب نگاهی به بازیگران مرد ایرانی که در آستانه پنجاه سالگی همچنان جوان هستند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

بازیگران مرد ایرانی در آستانه 50 سالگی

افزایش سن امری اجتناب ناپذیر است که با تغییراتی روی چهره و فیزیک افراد همراه است اما در این میان استثناعاتی هم وجود دارد که گویا افزایش سن حریف تغییر چهره آدم ها نشده است.

در سینمای ایران سلبریتی های زیادی وجود دارند که گذر زمان تاثیری روی چهره شان نداشته و با دیدن آنها شاید سخت باشد که سن واقعی شان را حدس بزنید. از میان هنرمندان ایرانی به سراغ بازیگران مرد سینمای ایران که در آستانه 50 سالگی قرار دارند رفته ایم تا تاثیر افزایش سن روی چهره هایشان را ببینیم.

بازیگران مرد سینمای ایران که 50 ساله میشوند

برخی از بازیگران مرد سینمای ایران در آستانه 50 سالگی قرار دارند و به دلایل مختلف مانند ژنتیک، ورزش و تغذیه مناسب سنشان کمتر از آن چیزی که هستند به نظر میرسد و البته در میان این هنرمندان چهره هایی هم هستند که بیشتر از سن واقعی شان به نظر می آیند.

شهرام حقیقت دوست

شهرام حقیقت دوست بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از چهره هایی است که در آستانه 50 سالگی قرار دارد.

این هنرمند کشورمان متولد سال 1351 است و در حال حاضر 48 است و تا دو سال دیگر 50 سالگی را تجربه میکند اما با دیدن او متوجه خواهید شد که گذر زمان تاثیر چندانی روی چهره او نداشته است.

مهران مدیری راز جوانی شهرام حقیقت دوست را از او در برنامه دورهمی پرسدی که گفت:

من سعی میکنم شاد زندگی کنم و خیلی خودم را درگیر مسائل زندگی و حاشیه های اطراف نمیکنم.

شهرام حقیقت دوست و مهران مدیری

سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد سال 1354 است و در آستانه 50 سالگی قرار دارد.

این هنرمند کشورمان هم خیلی درگیر تاثیر افزایش سن روی چهره اش نشده است و استایل مناسب و شیک پوشی از رازهای جوان ماندن این بازیگر سرشناس است.

سام درخشانی

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر یکی دیگر از هنرمندان کشورمان است که در آستانه 50 سالگی قرار دارد. این بازیگر کشورمان متولد سال 1351 است و تا چند سال دیگر قدم به 50 سالگی میگذارد و دوران جدیدی در زندگی اش آغاز میشود.

سریال در قلب من، در پناه تو و در چشم باد از ماندگارترین کارهای تلویزیونی پارسا پیروزفر است.

پارسا پیروزفر

امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر پرطرفدار کشورمان متولد مردادماه سال 1349 است و امسال تولد 50 سالگی اش را جشن گرفت.

این هنرمند کشورمان با وجود قدم گذاشتن در دهه 50 زندگی همچنان خوش استایل و جوان است و در حرفه مدلینگ هم فعالیت میکند.

امیر آقایی

رضا یزدانی

رضا یزدانی بازیگر و خواننده کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که در آستانه 50 سالگی قرار دارد. این هنرمند کشورمان متولد سال 1352 است و تا چند سال دیگر قدم در 50 سالگی میگذارد اما به نظر میرسد که افزایش سن تاثیر زیادی روی چهره او نداشته است.

رضا یزدانی

پژمان بازغی

پژمان بازغی بازیگر و مجری برنامه کودک شو متولد سال 1353 است و تا چند سال دیگر 50 سالگی را تجربه خواهد کرد. این هنرمند کشورمان در تجربه ای متفاوت از بازیگری اجرای برنامه کودک شو را برعهده دارد و به خوبی از پس اجرای این برنامه برآمده است.

پژمان بازغی

مهدی سلطانی

مهدی سلطانی بازیگر پرطرفدار کشورمان متولد شهریور ماه 1350 است و در آستانه 50 سالگی قرار دارد. این هنرمند کشورمان جزو آن دسته از چهره ها است که گذر عمر تاثیر زیادی روی چهره او داشته است و 50 سالگی به او می آید.

مهدی سلطانی

پیمان معادی

پیمان معادی بازیگر و کارگردان کشورمان متولد سال 1349 است و به تازگی قدم در پنجمین دهه زندگی اش گذاشته است و روزهای متفاوتی از زندگی را در دهه جدید زندگی اش تجربه خواهد کرد.

پیمان معادی

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر سرشناس و محبوب کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که به زودی قدم در پنجمین دهه زندگی اش میگذارد. این هنرمند کشورمان متولد سال 1352 است و تا چند سال دیگر 50 ساله میشود اما با افزایش سن به جذابیت های ظاهری او افزوده شده است.

شهاب حسینی

رامبد جوان

رامبد جوان بازیگر، کارگردان و مجری کشورمان متولد سال 1350 است و اندکی زمان تا ورود او به سن 50 سالگی زمان باقی است. رامبد جوان چند سالی است که چهره شکسته تری پیدا کرده است و با سفید شدن موهایش 50 سالگی بیشتر برازنده او شده است.

رامبد جوان

بازیگران مرد سینمای ایران که در آستانه 50 سالگی قرار دارند!

4.2363
این مطلب مفید بود ؟30360
وبگردی