نقل و انتقالات پرسپولیس

پرونده نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس بسته شد!

تاریخ انتشار : 20 دی 1397کد مطلب : 68047زمان مطالعه : 1 دقیقه
برانکو ایوانکوویچ با جذب مهاجم تیم دینامو زاگرب کرواسی، دیگر بازیکن سوم را جذب نخواهد کرد تا بدین ترتیب پرونده نقل و انتقالات پرسپولیس بسته شود.

برانکو و یک تصمیم مهم برای تیم پرسپولیس 

پارس فوتبال: برانکو ایوانکوویچ در اولین روز پس از اتمام نیم فصل رقابت های لیگ برتر با ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس جلسه ای برگزار کرد و فهرست بازیکنان مد نظرش را ارائه کرد.

در لیست برانکو نام پنج بازیکن وجود داشت که از این نفرات سرمربی پرسپولیس تاکید داشت حتما سه نفر به پرسپولیس بپیوندند.

سرمربی پرسپولیس همچنین تاکید داشت که تا پیش از شروع دور جدید تمرینات و نهایت تا اردوی قطر این سه بازیکن جذب شوند که این اتفاق رخ نداد.

سرمربی کروات سرخ پوشان پایتخت روی جذب 2 مدافع و یک مهاجم تاکید داشت. باشگاه در این نقل و انتقالات فقط محمد نادری را جذب کرد و البته جذب ماریو بودیمیر مهاجم دیناموزاگرب کرواسی هم قطعی شده و این بازیکن قرار است طی یکی 2 روز آینده به جمع شاگردان برانکو اضافه شود. 

وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس

وضعیت نهایی نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس 

این در حالی است که برانکو با جذب بودیمیر قید جذب بازیکن سوم را زد و پرونده تیمش را برای نقل و انتقالات زمستانی بست.

پرسپولیس پس از 2 پنجره بسته نقل و انتقالاتی در حالی گام به بازار جذب بازیکن گذاشت که در اولین اقدام نام گادوین منشا و احسان الوان زاده از فهرست تیم برانکو خارج شد.

این در شرایطی است که پرسپولیس در ابتدای فصل مهدی شریفی، مهدی ترابی، سروش رفیعی، مهدی شیری و سعید کریمی را جذب کرده بود و به خاطر پنجره بسته نقل و انتقالاتی نتوانست از آنها استفاده کند.

انتهای پیام/ح.ب

پرونده نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس بسته شد!

54
این مطلب مفید بود ؟40
وبگردی