نورا هاشمی

پاسخ نورا هاشمی به شایعات اخیر

تاریخ انتشار : 6 بهمن 1393کد مطلب : 11429زمان مطالعه : 2 دقیقه
نورا هاشمی بازیگر سینما به شایعات اخیر پیرامون کم کاری اش پاسخ داد و گفت همسرم همیشه مشوق من در کارهایم بوده است.

نورا هاشمی بازیگر فیلم های سینمایی حوالی اتوبان ، جیب بر خیابان جنوبی ، آرامش در میان مردگان نسبت به شایعاتی که در مورد کم کار بودن او به گوش می رسد پاسخ داد.

هاشمی به سوره سینما گفت:مدتی است در هر محفل هنری که وارد می شوم، نکته عجیبی را در مورد خودم می شنوم. اینکه همسرم سیاوش اسعدی، مردی متعصب و سختگیر است که تنها برای بازی من در فیلم های خودش اجازه صادر می کند. من نمی دانم چنین حرفی از کدام عقل سلیمی نشأت گرفته و آیا شنوندگان به این موضوع فکر نمی کنند که من قبل از ازدواج هم یک بازیگر بودم و چهره های شاخصی همچون مهدی هاشمی و گلاب آدینه، والدین من هستند؟
 
 نورا هاشمی
 
وی افزود:بابت این شایعه ها بسیار عصبانی هستم. سیاوش اسعدی مردی روشنفکر و متفکر است. ما تعامل خیلی خوبی با هم داریم و او در بازیگری همیشه مشوق من است. من در مورد فیلمنامه های همسرم به ایشان مشورت می دهم و او هم درباره بازی من دیدگاه دارد. از همه کسانی که مرا می شناسند خواهش می کنم به این شایعه ها توجه نکنند.
 
نورا هاشمی و همسرش
 
این بازیگر در پاسخ به این سوال که دلیل کم کار شدن او در سال های اخیر چه بوده توضیح داد:واقعیت این است که فیلمنامه های خوبی به دستم نمی رسید. برای پذیرفتن همکاری با یک پروژه باید گروه سازنده را دوست داشته باشم و قصه و نقشم توجهم را جلب کند. چنین حساسیتی در تئاتر بیشتر است. چون شما در فیلم هر پلان را حداکثر با چند برداشت پشت سر می گذارید اما برای تئاتر باید به قدری با نقش عجین شده باشید که بتوانید حق مطلب آن را برای سی چهل شب مداوم، ادا کنید.

پاسخ نورا هاشمی به شایعات اخیر

4.439
این مطلب مفید بود ؟345
برگرفته از سوره سینما - / ک
برچسب :
وبگردی