نوشیدن آب

معجزه نوشیدن آب 30 روز پشت سر هم

کد مطلب : 52123زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوشیدن آب در طول روز باعث می شود که روند پیری پوست را کاهش دهد، زیرا با مرطوب نگه داشتن پوست بدن باعث نرمی می شود.

با معجزه نوشیدن آب آشنا شوید

دانشمندان دریافته اند که اگر فردی به مدت 30 روز به میزان 8 تا 10 لیوان آب به مصرف برسانید این اتفاق های خوب در بدنش رخ می دهد. آب نوعی از درمان به حساب می آید که حیات سلول ها، مولکول ها، بافت ها و اندام های بدن نیزبه وجود آب در بدن نیازمند هستند و به عبارتی این نوشیدنی سلامت و فعالیت های بدن را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

افزایش خلاقیت ذهنی با مصرف آب
زمانی که فردی به مدت 30 روز به طور مداوم و پی در پی روزی 8 تا 10 لیوان آب بنوشد عملکرد شناختی مغز تا 30 درصد افزایش پیدا می کند، زیرا مغز یکی از اندام هایی به حساب می آید برای کارایی بهتر نیازمند اکسیژن بیشتری است که آب اصلی ترین منبع برای تامین اکسیژن مغز شناخته می شود.

پوستی سالم داشته باشید
مصرف آب در طول روز باعث می شود که روند پیری پوست را کاهش دهد، زیرا با مرطوب نگه داشتن پوست بدن باعث نرمی، لطافت، درخشانی و از بین بردن چروک پوست می شود.

 

نوشیدن آب

نوشیدن آب به مدت 30 روز تقویت ایمنی بدن
یک ضرب المثل اسلواکی می گوید:"آب خالص اولین و اصلی ترین دارو در جهان است. " آب به عنوان کاتالیزور برای تجدید عملکرد بدن عمل می کند، همچنین مصرف مقادیر کافی آب عملکرد کبد و کلیه را بهبود می بخشد و باعث خنثی کردن سطوح pH، تقویت ایمنی بدن در برابر سنگ کلیه و مدیریت درد (درد های بدن و سردرد) نیز می شود.

استخوان های شما تقویت می شوند
آب به بازسازی غضروف کمک می کند و باعث کاهش آسیب های مفصلی ناشی از فشار می شود.

چربی سوزی کنید
هنگامی که 30 روز پشت سرم هم به میزان 8 تا 10 لیوان آب می خورید، بدن شما سم های مضر و ضایعات را از اندام های حیاتی خود حذف می کند و این باعث می شود که بدن شما پاک شود و به چربی شکم کمک کند.

متابولیسم افزایش پیدا می کند
مصرف میزان تعیین شده ای از آب در طول روز باعث می شود که سوخت و ساز بدن را تا 24 درصد افزایش دهد.

معجزه نوشیدن آب 30 روز پشت سر هم

4.575
این مطلب مفید بود ؟678
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
برچسب : نوشیدن آب
وبگردی