وانت مرسدس بنز
شرکت اتومبیل سازی مرسدس بنز، اخیرا وانت مخصوص آفرود و شکار را برای علاقمندان این زمینه معرفی کرد.

 وانت لوکس مرسدس بنز " گروما هانتر " 

امروزه یکی از اتومبیل های مورد علاقه ثروتمندان، وانت های لوکس و گران قیمت مخصوص آفرود است که به مرور با این نوع اتومبیل ها، از شهر خارج می شوند تا بتوانند اوقات خوبی را برای خود و اطرافیانشان ایجاد کنند.
با این وجود شرکت هایی همانند شورولت و فورد از محبوبیت بیشتری در این صنعت برخوردار هستند. اما شرکت محبوب اتومبیل سازی مرسدس بنز، از این غافله عقب نماند و اخیرا وانت سری جدید ایکس خود را معرفی کرد که اگر شما قصد شکار در طبیعت را دارید، توصیه می شود. چزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
مرسدس بنز گروما هانتر

اتومبیل مخصوص شکار مرسدس بنز

شرکت اتومبیل سازی مرسدس بنز، اخیرا از وانت قدرتمند و زیبایی به نام " گروما هانتر " رونمایی کرد که با استقبال فراوانی از جانب طرفداران این صنعت روبرو گشت.
 
مرسدس بنز گروما هانتر

New Mercedes-Benz Gruma Hunter

این اتومبیل برای افرادی طراحی و ساخته شده است که برای گذراندن آخر هفته خود تصمیم می گیرند تا به دل طبیعت بروند و همانند انسان های نخستین، شکار کنند. با این وجود این اتومبیل می تواند توسط شکارچیان زیادی استقبال و خریداری شود.
 
مرسدس بنز گروما

ویژگی های وانت مرسدس بنز گروما

از جمله مهم ترین و شاخص ترین ویژگی های این وانت، قفس سگ در قسمت پشتی اتومبیل، چراغ های لیزری، تفنگ شکاری و طراحی زیبا و مناسب برای حرکت در ارتفاعات می باشد که باعث خاص شدن این وانت لوکس شده است.
 
تفنگ شکاری

تفنگ شکاری جالب و زیبای مرسدس بنز گرما هانتر

همچنین یکی دیگر از ویژگی های موثر و جالب این وانت، رنگ بسیار خاص و یک دست آن است که قابلیت استتار را به مالک آن می دهد. با این حال اگر شما علاقمند به خرید این اتومبیل هستید، باید از طریق سایت مرجع سفارش بدهید و هنوز قیمت دقیق این وانت لوکس تعیین نشده است.

وانت لوکس مرسدس بنز " گروما هانتر " + تصاویر

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی