وسایل دور ریختنی

ساخت وسیله های کاربردی و جالب با وسایل دور ریختنی + عکس

کد مطلب : 63491تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
برخی از وسایل دور ریختنی برعکس اسم شان دور ریختنی نیستند و با کمی خلاقیت قابل استفاده و کاربردی خواهند بود.

استفاده دوباره از وسایل دور ریختنی

وسایل دور ریختنی همیشه هم دور ریختنی نیستند، بلکه می توانند بسیار مفید و دوست داشتنی باشند و با دیدن آنها از هنرمندی خود لذت ببریم.

تبدیل مواد دور ریختنی به وسایل مفید برای علاقمندان به هنر و صنایع دستی جالب است؛ همچنین این کار که Upcycling نام دارد، یک ایده خوب برای زیبا سازی محیط زندگی، یک راه خوب برای آلوده کردن کمتر محیط زیست و استفاده دوباره از چیزهای دور ریختنی محسوب می شود؛ همچنین بسیار ساده است و نیاز به تخصص و ابزار خاصی هم ندارد.

وسایل دور ریختنی

با وسایل دور ریختنی چی بسازیم؟

تابحال به این فکر کرده اید که با وسایل دور ریختنی می توانید بسیاری از وسایل کوچک و بزرگ مورد نیازتان را بسازید؟ با این کار هم به محیط زیست کمک کرده اید و باعث شده اید زباله کمتری تولید شود و یا انرژی کمتری برای بازیافت وسایل دور ریختنی صرف شود و هم اینکه دیگر لازم نیست پول اضافی برای خرید وسایل جدید خرج کنید.

اگر میخواهید از وسایل دور ریختنی یا بازیافتی خود مجددا استفاده کنید بهتر است آنها را جلوی چشمتان بگذارید و چند دقیقه ای به آنها بنگرید، ببینید چه تصویر جدیدی از آنها در ذهنتان نقش می بندد؟ البته برای اینکه بتوانید بهتر تصمیم بگیرید، لیستی از وسایل مورد نیازتان را تهیه کنید و ببینید که کدام یکی از موارد لیست تان را می توانید از میان این وسایل به دست آورید!

وسایل دور ریختنی

ایده های استفاده از وسایل دور ریختنی

وسایل دور ریختنی

بازیافت وسایل دور ریختنی

وسایل دور ریختنی

کاردستی با وسایل دور ریختنی

ساخت وسیله های کاربردی و جالب با وسایل دور ریختنی + عکس

3.283
این مطلب مفید بود ؟5330
برگرفته از آی تی رسان - ستاره -/ح
برچسب :
1 نظر به ثبت رسیده است
سینا1397-08-19
خوب نبود چیز های قشنگ تری بگذارید
74
وبگردی