کاردستی روز مادر
برای هدیه روز مادر حتما نیازی به هزینه های زیاد و کادوهای گران قیمت نیست شما می توانید با این ایده ها بهترین کاردستی و هدیه دست ساز را به مادرتان هدیه دهید.

با هم کاردستی و هدیه ی روز مادر بسازیم

روز مادر نزدیک است و هرشخصی با توجه به توان مالی و سلیقه ای که دارد، هدیه ای برای این روز اماده میسازد و به اولین عشق زندگی خود یعنی مادرش تقدیم می کند.

برخی این هدیه را با دستان خود مسیازند و با ساده ترین وسایل یک یادگاری ارزشمند آماده می کنند. صدها نوع از این ایده ها در فضای مجازی وجود دارد که برخی از بهترین آنها را در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده خواهید کرد.

در این مطلب فرصت کافی برای آموزش تک تک ایده ها وجود ندارد پس تنها به آنها اشاره می کنیم، در واقع اینجا قدم اول را برمیدارید یعنی انتخاب ایده و در مرحله ی بعدی یعنی مرحله ی آموزش میتوانید با سرچ درباره ی هر کدام از موارد طرح و مراحل آموزش آن را داشته باشید.

کاردستی روز مادر

ایده های شیک کاردستی و هدیه دست ساز روز مادر

ایده های نمدی

استفاده از نمد اولین ایده ای است که به شما پیشنهاد میکنیم، با یک سرچ ساده میتوانید ویدئوها و مطالب آموزش ساخت کاردستی و هدیه های فانتزی زیبا با نمد را آموخته و از آنها استفاده کنید. برای روز مادر ایده های نمدی بسیار است، از جاکلیدی تا تابلوها و آویزهای زیبای دیواری و کیف که نمونه هایش را در مطالب قبلی و این بخش نمناک مشاهده میکنید.

تابلو نمدی

تزیین گل و گلدان

اگر مادرشما علاقه به گل دارد پس انتخاب ایده ی مرتبط با گل برای کاردستی و هدیه، مناسب شما خواهد بود. میتوانید با وسایل بسیار ساده یک دسته گل پارچه ای درست کنید یا با خرید چند شاخه گل طبیعی و لوازم جانبی برای تزیین، یک باکس گل زیبا به شکل حروف یا .. برای مادرتان اماده سازید.

باکس گل برای مادر

درست کردن باکس گل

دسته گل پارچه ای

دسته گل قلبی

ایده های کاغذی

دنیای وسیع کاردستی های کاغذی برای روز مادر هم کلی ایده دارد کافیست شما سلیقه و ذوق به خرج داده و به زیباترین شکل آنها را پیاده کنید. همانطور که بین ایده های این بخش از نمناک مشاهده می کنید، ساخت یک قاب زیبا با پروانه های کاغذی رنگی یا ساخت یک دیوار زیبا میتواند مورد مناسبی باشد.

قاب پروانه با کاغذ رنگی

هدیه روز مادر

تزیین ماسک

این روزها که ماسک تبدیل به یکی از لوازم ضروری تمام انسان های روی کره زمین شده است، بد نیست با تزیین ماسک به شکل گلدوزی یا نصب تزیینات برجسته برای مادرتان هدیه ای پرکاربرد آماده کنید.

تزیین ماسک

ماسک روز مادر

دیوارکوبی از پارچه های اضافه و دکمه های رنگی

با استفاده از جین و پارچه های دیگر میتوانید دیوارکوبی به شکل یک سبد گل برای مادرتان به عنوان هدیه روز مادر تهیه کنید. دکمه های رنگی نیز یکی از ایده های جالب و پرطرفدار در تزیین کادوی روز مادر و ساخت کاردستی برای این روز است.

دیوارکوب پارچه ای

ساخت دیوارکوب

ایده کاردستی روز مادر

پکیچ های دوست داشتنی

چند کادوی کوچک متشکل از لوازم آرایشی بهداشتی یا ... را داخل یک ظرف شیشه ای یا حتی دمپایی روفرشی مادرتان چیده و به او تقدیم کنید. در مطلب " تزیین کادوی روز مادر با چاشنی سلیقه " اشاره کردیم که میتوانید چند هدیه ی کوچک را داخل یک جعبه ی ساده پر از پوشال های رنگی قرار داده و در نهایت زیبایی آن را تقدیم مادر عزیزتان کنید.

پکیج روز مادر

ایده جالب هدیه برای مادر

خاطره سازی با عکس

برای استفاده از عکس در تزیین کاردستی و هدیه های دست ساز، ایده فراوان است که حتما شما هم در شبکه های اجتماعی نمونه های آن را دیده اید. نمونه ای که در دنیای مد مشاهده می کنید یک آویز دیواری شیک از حروف لاتین اسم زیبای مادر است که با عکس های قدیمی خاطره انگیر و گل و ... تکمیل شده است.

کادو روز مادر

دست به سوزن شوید

گلدوزی هنر زیبایی است که هر کسی با کمترین توانایی در یادگیری هنز میتواند آن را بیاموزد، پس اگر تجربه ی این کار را داشته اید تا فرصت هست یک پارچه ی زیبا و طرحی زیباتر برای گلدوزی انتخاب کنید و تا روز مادر آن را تکمیل کرده و به مادرتان هدیه دهید.

گلدوزی

ایده های شیک کاردستی و هدیه دست ساز روز مادر

3.3104
این مطلب مفید بود ؟6935
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی