ون لوکس بنز
شرکت اتومبیل سازی بنز از اتومبیل جدیدش که یک ون فوق لوکس به نام اینترستیت می باشد رونمایی کرد که بسیار مناسب برای یک مسافرت خوب با اتومبیل است.

ون لوکس مرسدس بنز اینترستیت

شرکت اتومبیل سازی بنز یکی از بزرگترین شرکت های بزرگ اتومبیل سازی است که متعلق به کشور آلمان می باشد و در دارای اتومبیل های لوکس و راحت اعم از خودرو، اتوبوس، کامیون و... می باشد که این شرکت از سال 1926 میلادی تاسیس شده است.

ون لوکس

اتومبیل جدید شرکت اتومبیل سازی بنز

اما برخی از ما علاقه بسیار زیادی به مسافرت با اتومبیل های شخصی خود هستیم و به همین دلیل برای داشتن اتومبیل مناسب برای مسافرت حاضر به پرداخت کردن هزینه های زیادی هستیم.

اگر شما به مسافرت های خارج شهری با اتومبیل شخصی خود علاقمند هستید، به خواندن ادامه مطلب ذیل از بخش سرگرمی نمناک بپردازید.

محصول شرکت بنز

صندلی های چرم زیبا از جذاب ترین ویژگی های ون اینترستیت

با این وجود اخیرا این شرکت از اتومبیل ون فوق لوکس خود به نام اینترستیت در نسخه محدود " Interstate EXT Slate Edition " رونمایی کرد که اگر شما به مسافرت با اتومبیل خودتان علاقه دارید، بی شک بهترین انتخاب ممکن برای شما خواهد بود.

ون اینترستیت

ون لوکس بنز مناسب برای مسافرت ها

ون فوق لوکس مورد نظر تنها 75 مورد توس این شرکت به بازار عرضه خواهد شد. از جمله مهم ترین و جذاب ترین ویژگی های این ون، صندلی های چرم به تعداد 9 عدد، مایکروویو، سینک، نور پردازی ایده آل، کابینت ها و... می توان اشاره نمود که تماما برای یک سفر آرامش بخش مناسب هستند و در طی مسافرت با ون فوق لوکس اینترستیت نیاز خارجی دیگری نخواهید داشت.

ون لوکس مسافرتی

فضای داخلی ون اینترستیت 

لوکس ترین ون شرکت بنز به نام اینترستیت

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی