پانته آ پناهی ها
پانته آ پناهی ها بازیگری که با نقش شربت در سریال پربیننده شهرزاد به شهرت رسید با نقشی جدید در سریال بانوی عمارت به تلویزیون می آید.

پانته آ پناهی ها بازیگر شهرزاد و بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها یکی از چهره های سینمایی و تئاتری کشورمان است که از سال 82 وارد دنیای بازیگری شد و فعالیت جدی در سینما را آغاز کرد اما با بازی در سریال شهرزاد به محبوبیت بیشتری در بین مردم دست یافت.

اگرچه تعداد فیلم های سینمایی پانته آ پناهی ها به نسبت سریال های او خیلی بیشتر است اما این هنرمند کشورمان با بازی در نقش شربت در سریال شهرزاد بیشتر در بین مردم شناخته شد و در سریال دیگری با مضمون تاریخی باز هم جلوی دوربین رفت.

پخش سریال جدید پانته آ پناهی ها از شبکه سه

پانته آ پناهی ها با سریال بانوی عمارت به شبکه سه سیما می آید . این بانوی هنرمند کشورمان با نقش افسرالملوک در سریال بانوی عمارت ایفاگر نقش جدیدی در این سریال میشود.

پانته آ پناهی ها

پانته آ پناهی ها در سریال بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش درباره نقشش در سریال بانوی عمارت نوشت :

افسرالملوک سریال بانوی عمارت نوشته آقای احسان جوانمرد به کارگردانی آقای عزیزالله حمیدنژاد و تهیه کنندگی آقای مجید مولایی ...

پانته آ پناهی ها

پانته آ پناهی ها افسرالملوک سریال بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها در سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی به بازی د رنقش افسرالملوک می پردازد و با بازیگرانی چون علیرضا شجاع نوری، اندیشه فولادوند، غزل شاکری، رامتین خدا پناهی، سیروس میمنت، حسام منظور، شبنم فرشاد جو، مینا وحید، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، صالح میرزا آقایی، احسان امانی، محمد فیلی، فریدون سورانی، حسن سرچاهی، احمد یاوری، مریم مومن، پاوان افسر، مهری آل آقا، صادق ملک، مجید سعیدی و سعید بحر العلومی همبازی است.

پانته آ پناهی ها

عکسی از پانته آ پناهی ها در سریال بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها در سریال شهرزاد

پانته آ پناهی ها برای اولین بار در سریالی برای نمایش خانگی جلوی دوربین رفت و در نقش شربت درخشید. بازی در سریال حسن فتحی و در کنار بازیگرانی مشهور یکی از نقاط قوت کارنامه هنری پانته آ پناهی ها محسوب میشود.

پانته آ پناهی ها

پانته آ پناهی ها در سریال شهرزاد

پانته آ پناهی ها با نقش شربت بازیگر نقش مقابل نصرت با بازی پرویز فلاحی پور بود و به عنوان معشوقه ای که به وصال نرسید با لحنی کوچه بازاری نقشی متفاوت را ایفا کرد .

پانته آ پناهی ها

پانته آ پناهی ها با نقش شربت در سریال شهرزاد

پانته آ پناهی ها در سریال شهرزاد با بازیگرانی چون علی نصیریان ، محمود پاک نیت ، شهاب حسینی ، مهدی سلطانی ، ترانه علیدوستی ، پریناز ایزدیار ، فریبا متخصص ، مصطفی زمانی و ... همبازی بود.

پانته آ پناهی ها

گلاره عباسی و پانته آ پناهی ها در سریال شهرزاد

پانته آ پناهی ها

گریم متفاوت پانته آ پناهی ها در فیلم نفس

پانته آ پناهی ها

گریم خاص پانته آ پناهی ها در فیلم نفس

از شربت در شهرزاد تا افسرالملوک بانوی عمارت با پانته آ پناهی ها

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی