مصطفی زمانی و سارا بهرامی

قسمت 21 سریال کرگدن به نمایش خانگی رسید

تاریخ انتشار : 16 فروردین 1399کد مطلب : 30973زمان مطالعه : 1 دقیقه
سریال کرگدن به قسمت های پایانی نزدیک شد و قسمت 21 این سریال امروز در نمایش خانگی توزیع شد.

توزیع قسمت 21 سریال کرگدن در نمایش خانگی

سریال کرگدن به کارگردانی کیارش اسدی زاده و تهیه کنندگی صادق یاری به بیست و یکمین قسمت خود رسید و قسمت جدید این سریال امروز شنبه 16 فروردین ماه توزیع شد.

این سریال که اولین بار آبان ماه سال گذشته در شبکه نمایش خانگی توزیع شد به قسمت های پایانی نزدیک شد و امروز قسمت 21 این سریال به نمایش خانگی آمد.

پوستر قسمت 21 سریال کرگدن

صفحه رسمی سریال کرگدن تصویری از پوستر این سریال با عکسی از پانته آ پناهی ها، مهرداد نیکنام و ترنم کرمانیان را به اشتراک گذاشت.

سریال کرگدن

سریال کرگدن در قسمت برای پخش در نمایش خانگی ساخته شد و تصویربرداری این سریال از سال گذشته و همزمان با پخش اولین قسمت ها درحال انجام بود و اواخر دی ماه به پایان رسید.

کاظم سیاحی

کرگدن سریالی در ژانر اکشن و اجتماعی است که دغدغه های زندگی چند جوان را به تصویر میکشد.

ترنم کرمانیان

یکی از اتفاقات قابل توجه درباره سریال کردن تبدیل نیم فصل اول این سریال که در 13 قسمت پخش شده بود به یک فیلم سینمایی بود که در بهمن ماه در دسترس مخاطبان این سریال که موفق به تماشای کل سریال نشده بودند قرار گرفت.

مهرداد نیکنام

بازیگران سریال کرگدن عبارتند از:

مصطفی زمانی، سارا بهرامی، هدی زین العابدین، پوریا رحیمی سام، بانیپال شومون، محمد امین، مهرداد نیکنام، پانته آ پناهی ها، ستاره پسیانی، الهام کردا، کاظم سیاحی، نادر فلاح، مجید آقاکریمی، معصومه قاسمی پور، مهدی کوشکی، بیژن افشار، امیر سمواتی، شراره دولت آبادی، ترنم کرمانیان و... در سریال کرگدن ایفای نقش میکنند.

سارا بهرامی

قسمت 21 سریال کرگدن به نمایش خانگی رسید

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
منبع : عکاس:حبیب مجیدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی