عاشقانه

فیلمبرداری عاشقانه به پایان رسید + عکس

تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49092زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلمبرداری سریال عاشقانه ساخته منوچهر هادی با بازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار و ساره بیات به پایان رسید.

پایان فیلمبرداری فیلم عاشقانه منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان خوب کشورمان این روزها سخت مشغول ساختن سریال عاشقانه بود و توانست با یک گروه خوب دوباره در دنیای هنر بدرخشد. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی با انتشار تصویری از پایان فیلمبرداری سریال عاشقانه خبر داد.

یکتا ناصر با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

 عاشقانه

سریال عاشقانه ساخته منوچهر هادی

فیلم برداری سریال عاشقانه هم به پایان رسید خدا قوت به همه دست اندرکاران این مجموعه به خصوص منوچهر عزیزم که با وجود تمام مشکلاتی که در روند این کار به وجود آمد مردانه ایستاد و به پایان رساند عاشقانه را.

سریال عاشقانه کاری از منوچهر هادی کارگردان جوان و موفقی است که به صورت هفتگی از 25 بهمن 95 در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده مهدی گلستانه است.

عاشقانه

منوچهر هادی در کنار عوامل سازنده سریال عاشقانه

از بازیگران اصلی سریال عاشقانه میتوان به بازیگرانی چون محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، پانته آ بهرام ، بهاره کیان افشار ، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین ، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، مسعود رایگان ، هومن سیدی ، سارا رسول زاده، مهناز افشار اشاره کرد. فرزاد فرزین خوانندگی تیتراژ این سریال را برعهده دارد.

عاشقانه داستان زندگی چند زوج جوان است. رضا (حسین یاری) و همسرش ریحانه ( پانته آ بهرام ) زوج خوشبختی هستند و زندگی خوبی دارند؛ اما مشکلی که در زندگی خانوادگی پدر رضا، حاج یونس خیر و نیکوکار (با بازی مسعود رایگان ) پیش آمده است، رضا را درگیر ماجراهای جدیدی می کند. از سوی دیگر رضا در دفتر تبلیغاتی اش که با چند تن از دوستانش یعنی سهیل و پیمان آن را اداره می کند هم دچار مشکلات کاری است. سهیل (رضا گلزار) و همسرش ( ساره بیات ) یک بحران عاطفی را می گذرانند و پیمان ( هومن سیدی ) زندگی بی هدفی دارد و از ازدواج سر باز می زند. گیسو با بازی مهناز افشار هم به نظر می رسد پیش برنده کنش اصلی داستان است.

فیلمبرداری عاشقانه به پایان رسید + عکس

4.638
این مطلب مفید بود ؟353
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی