استفاده از همراه بانک سپه
اگر برنامه همراه بانک سپه را به تازگی دانلود و نصب کرده اید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه استفاده از همراه بانک سپه آشنا خواهید شد.

راهنمای استفاده از همراه بانک سپه

همراه بانک ها بی شک یکی از اقدامات نوین بانک ها در راستای خدمات رسانی به عموم مشتریان می باشد و این برنامه ها بسیار هدفمند و ساده هستند و به همین دلیل هر کاربری در کمترین زمان ممکن می تواند نحوه استفاده از این برنامه ها را فرا گیرد. همراه بانک سپه نیز یکی از برنامه های همراه بانک می باشد که برای عموم مشتریان بانک سپه رایگان می باشد و با مراجعه به شعب می توانید اقدام به فعالسازی کنید.

با این حال اگر به تازگی برنامه همراه بانک سپه را نصب کرده اید و اما نحوه استفاده از آنرا مطلع نیستید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه استفاده از همراه بانک سپه آشنا خواهیم کرد. توجه داشته باشید که قبل از این آموزش، ابتدا اقدام به نصب برنامه همراه بانک سپه کنید که با کلیک بر روی این لینــک از نمناک می توانید فورا اقدام به دانلود کنید. همراه ما باشید.

1- صفحه ورود برنامه همراه بانک سپه

بعد از نصب برنامه همراه بانک سپه، وارد آن شوید و نام کاربری و رمز عبور که توسط بانک به شما تحویل داده شده است را وارد کنید و سپس بر گزینه ورود را انتخاب کنید. همان گونه که مشاهده می کنید، در همراه بانک ما گزینه اثر انگشت فعال می باشد که برای گوشی هایی است که دارای حسگر اثرانگشت می باشند و از این طریق می توانند بدون وارد کردن هر گونه رمز و نام کاربری بصورت مستقیم وارد برنامه همراه بانک سپه شوند.

همراه بانک سپه

فعال کردن گزینه اثرانگشت همراه بانک سپه بسیار ساده و آسان است و اما در اولین ورود نمی توانید این کار را انجام دهید و باید نام کاربری و رمز عبور خود را در وهله اول وارد نمائید تا در مراحل بعدی با نحوه فعال کردن اثرانگشت این برنامه آشنا شوید.

2- بخش سپرده همراه بانک سپه

استفاده از همراه بانک سپه

بعد از وارد شدن به برنامه همراه بانک سپه، در قسمت پائینی برنامه، گزینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد که گزینه سمت راست مربوط به «سپرده» می باشد که می توانید از این بخش اقدام به مشاهده شماره حساب، گردش، خرید شارژ، پرداخا قبوض و انتقال وجه کنید.

3- بخش کارت همراه بانک سپه

همراه بانک سپه

در این برنامه شما می توانید از یک تا چند کارت بانک سپه را ثبت کنید و در این بخش می توانید کارت خود را مشاهده نمائید که از اصلی ترین مشخصات این صفحه می توان به مشاهده شماره کارت، خرید شارژ، انتقال وجه، پرداخت قبوض، دریافت وجه، مشاهده موجودی، تغییر سپرده، گردش کارت، تغییر رمز دوم، انسداد کارت و حتی دریافت رمز دو پویا کنید و طبیعتا بخش مهمی است و می تواند نیاز روزمره ساده شما را برطرف کند.

4- بخش خدمات همراه بانک سپه

همراه بانک سپه

بخش سوم همراه بانک سپه، مربوط به خدمات می باشد که یکی دیگر از اصلی ترین بخش های همراه بانک سپه است و شما با استفاده از این بخش می توانید کارهای روزمره خود را انجام دهید. از مهم ترین امکانات این صفحه می توان به کارت به کارت، انتقال وجه، پرداخت قبوض، مشاهده صورتحساب، خرید شارژ، انتقال آسان، تسهیلات، چک و رمز پویا کارت اشاره کرد که هر یک از این موارد می توانند برای شما کاربردی موثر داشته باشند.

5- بخش پیگیری همراه بانک سپه

استفاده از همراه بانک سپه

اگر اقدامات مختلفی از قبل انجام داده اید و اینک به دنبال مدارک و اسناد مربوطه هستید، در قسمت پیگیری می توانید بسیار ساده اقدام به پیگیری کنید. در این بخش می توانید اسناد مرتبط با انتقال وجه، پرداخت اقساط، موجودی، پرداخت قبوض، خرید شارژ، انتقال وجه و گزارش ها کنید که طبیعتا برای هر یک ما یکی از اصلی ترین نیاز ها می باشد.

6- بخش سایر همراه بانک سپه

همراه بانک سپه

آخرین بخش همراه بانک سپه نیز مربوط به تنظیمات اصلی این برنامه می باشد که می توانید تنظیمات کلی و اصلی را انجام دهید. در این بخش می توانید اقدام به مدیریت کارت ها و سپرده، تبدیل شماره شبا-سپرده-کارت، تغییر نام کاربری، تغییر رمز عبور، عملیات کارت، فعالسازی اثرانگشت، آخرین ورودها، شعبه های بانک، نظرات و پیشنهادات و درباره ما بانک سپه را مشاهده کنید.

آموزش جامع استفاده از همراه بانک سپه را اینجا بخوانید

2.7197
این مطلب مفید بود ؟10691
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی