پای شکسته رویا میرعلمی

ماجرای پای شکسته رویا میرعلمی در سریال شمعدونی

تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1394کد مطلب : 14253زمان مطالعه : 3 دقیقه
رویا میرعلمی که در سریال زمانه نیز حضور داشت در گفت و گویی جالب از ماجرای پای شکسته اش در سریال شمعدونی به کارگردانی سروش صحت سخن گفت.

رویا میرعلمی بازیگر نقش زیبا در سریال شمعدونی که حضوری متفاوت را در این سریال تجربه میکند گفت و گویی درباره چگونگی شکل گیری این شخصیت با پای شکسته گفت که در ادامه میخوانید.

او درخصوص پذیرش ایفای نقش در این مجموعه گفت:مهر 92 سرصحنه تئاتر شایعات بودم که سروش صحت پیشنهاد بازی در این مجموعه را به من داد بعد از مطالعه ی 5 قسمت از فیلم نامه با نقش زیبا ارتباط برقرار کرده و شمه هایی از شخصیت آن دستم آمد.

وی در خصوص ویژگی های نقش خود تصریح کرد:زیبا دختر خانواده ی سعادتی است که با آمدن خواستگار درگیر ماجراهایی می شود و تا پایان این سریال با این مسئله درگیر است.

این بازیگر افزود:در ادامه مجموعه شخصیت های این داستان به شکل درست موشکافی می شوند و برای آنها اتفاقاتی می افتد که مخاطب را جذب و درگیر می کند.

رویا میرعلمی و نگار عابدی

بازیگر عصر پاییزی در خصوص پردازش این نقش اظهار داشت:زیبایی شمعدونی از لحاظ شخصیتی اصلاً به من شباهت ندارد این نقش در ابتدا ساخته و پرداخته ی سروش صحت بود ولی قسمت های زیادی از متن نوشته نشده بود بنابر این وقتی خودم درگیر این شخصیت شدم یک سری چیزهایی درونی و بیرونی به ذهنم رسید که باید در ظاهر و باطن کار در نظر گرفته می شد و تمام این ویژگیها را از فیلتر خودم رد کردم و تمام سعی ام خلق شخصیتی جذاب برای مخاطب بود.

میرعلمی بیان کرد:شمعدونی اولین بازی من در یک سریال کمدی است، همکاری با سروش صحت برای من خیلی جذاب بود او بعد از چند کار موفق در این زمینه بسیار با تجربه شده است.

وی در این باره افزود:پایه و اساس یک کار همیشه فیلم نامه، شخصیت پردازی درست و خلق موقعیت هاست که سروش صحت به همراه ایمان مشرفی بر این موضوع بسیار مشرف بودند.

وی در خصوص کار با سروش صحت عنوان کرد:کار با سروش صحت و همچنین تلاش و نکته بینی این فرد برای من قابل احترام و جذاب بود به انضمام اینکه او علاوه بر کارگردانی و نویسندگی یک انسان شریف و رئوف است.

میرعلمی با اشاره به اینکه تمام این کار برایش خاطره بود، اظهار داشت:شمعدونی از 12 اسفند ماه 92 کلید خورد و 20 دی 93 تصویر برداری آن پایان یافت اما مهرماه 92 سرصحنه تئاتر بودم پای من از 9 ناحیه دچار شکستگی شد و اعصاب پایم آسیب دید بنابر این پزشک معالجم به من گفته بود تا 8 ماه باید با عصا و کفش های طبی مخصوص راه بروم، به همین علت اصلاً فکر نمی کردم هیچ گاه بتوانم فعالیت هنری داشته باشم.

رویا میرعلمی

وی در ادامه تصریح کرد:سروش صحت برای بازی در این مجموعه خیلی به من اصرار کرد و گفت که این نقش برای تو نوشته شده بنابر این با شرایط سخت پس از گذشت دو ماه از آن اتفاق سرکار رفتم و فیلم نامه و شخصیت زیبا به لحاظ جسمی تغییر یافت.

میرعلمی تصریح کرد:هم اکنون که سریال شمعدونی را تماشا می کنم به این فکر می کنم که آن لحظات چقدر می توانست برای من سخت بگذرد ولی به دلیل بازی در شمعدونی تمام شرایط برای من آسان شد و اینکه تمام گروه حواسشان به من و شرایطم بود بنابر این کل "شمعدونی برای من خاطره انگیز بود.

وی در خصوص شرایط فعلی خود اظهار داشت:فعلاً شرایط پایم بهتر شده ولی درگیر یکسری ورزش ها هستم تا وضعیت پایم به حالت اول بازگردد.

بازیگر زمانه در خصوص موفقیت این مجموعه عنوان کرد:هر چه از داستان شمعدونی جلوتر برویم با توجه به اتفاقات جذاب تری که برای این خانواده می افتد مخاطب هم با این سریال ارتباط بیشتری برقرار خواهد کرد.

وی اظهار داشت:خیلی خوشحالم که در این مجموعه بودم چون اتفاقات خوبی در این پروژه برایم افتاد و همکاری با صحت و تیم شمعدونی بسیار لذت بخش بود چرا که رفاقت عجیب و غریبی بین اعضای گروه فیلمبرداری حاکم شده بود و آن رفاقت هنوز هم ادامه دارد. من، نگار عابدی، آتنه فقیه نصیری و ویدا جوان 9 ماه با هم بودیم و ارتباط صمیمانه خوبی بین ما ایجاد شد که تا الان هم ادامه دارد.

ماجرای پای شکسته رویا میرعلمی در سریال شمعدونی

4.5313
این مطلب مفید بود ؟28429
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
وبگردی