پخش سریال آرماندو
پخش سریال آرماندو به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی ایرج محمدی با بازی مرجانه گلچین و سحر ولدبیگی به شبکه یک سیما رسید.

پخش سریال آرماندو به شبکه یک رسید

پخش سریال آرماندو به شبکه یک سیما رسید. سریال آرماندو به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی ایرج محمدی بعد از اعلام زمان های متعدد برای پخش تا چند روز آینده روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

سریال آرماندو که پیش تر اعلام شده بود نوروز 97 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد روی آنتن این شبکه نرفت و دیوار به دیوار 2 جایگزین آن شد.

زمان دقیق پخش سریال آرماندو

شبکه یک سیما در جدول پخش برنامه های خود سریال آرماندو را قرار دارد و از پخش این سریال از 13 مردادماه خبر داد.

سریال آرماندو

پخش سریال آرماندو از شنبه 13 مرداد در شبکه یک

سریال آرماندو که قرار بود از شبکه سه سیما پخش شود ، از 13 مرداد هر شب به جز پنجشنبه ها ساعت 22:15 روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

سریال آرماندو

بازی مرجانه گلچین در سریال آرماندو

در خلاصه داستان سریال آرماندو آمده است:داستان این سریال درباره پسر خوش دل و مهربانی است که تلاش می کند مشکلات خواهر و فرزندان خواهرش را برطرف کند، او در این مسیر درگیر موقعیت هایی جذاب و نفس گیر می شود...

سریال آرماندو

سحر ولدبیگی در سریال آرماندو

بازیگران سریال آرماندو عبارتند از :در سریال آرماندو به کارگردانی احسان عبدی پور هنرمندانی همچون حمیدرضا آذرنگ، مرجانه گلچین، سحر ولدبیگی، الیکا عبدالرزاقی، علیرضا ستادی، محمدرضا هدایتی، علی مسعودی، سیامک مردانه، شهربانو موسوی، علی اوجی، مجید پتکی و فریبا طالبی به ایفای نقش می پردازند.

مسعود سخاوت دوست

مسعود سخاوت دوست آهنگساز سریال آرماندو

مسعود سخاوت دوست آهنگساز فیلم «شیار 143»، «گلوگاه» و «بدورود بغداد» آهنگسازی سریال آرماندو را عهده دار شده است.

سریال آرماندو

بازی متفاوت مرجانه گلچین در سریال آرماندو

از دیگر عوامل این سریال می توان به:نویسنده ها :عباس نعمتی، حمید طاهری، صادق خوشحال، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان :سیامک مردانه، طراح گریم :محسن دارسنج، دستیار دوم کارگردان:جواد گنجی، منشی صحنه :گل کوشان ، مدیر تصویربرداری :علیرضا رجایی مقدم، طراح صحنه :سهیلی میرسپاسی، مدیر صدابرداری :محمد شیوندی، طراح لباس :سیما بابایی، مدیر تدارکات :مجتبی زندیه، مدیر تولید :اصلان مرتضی، عکاس :هلیا رضایی و ... اشاره کرد.

سریال آرماندو

عوامل ساخت سریال آرماندو

زمان پخش و خلاصه داستان و بازیگران سریال آرماندو

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی