سریال پنچری

بازی مهران غفوریان با ویلچر در سریال پنچری

تاریخ انتشار : 10 تیر 1396کد مطلب : 52104زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهران مهام تهیه کننده سریال پنچری درباره زمان پخش این سریال و آخرین وضعیت جسمانی مهران غفوریان بعد از عمل توضیحاتی داد که در ادامه میخوانید.

پخش سریال پنچری از امشب دهم تیر

سریال پنچری با بازی مریم سعادت ، حمید لولایی ، مهران غفوریان و یوسف تیموری از امشب دهم تیرماه 96 ساعت 21 از شبکه سه سیما پخش میشود . تهیه کنندگی این سریال طنز برعهده مهران مهام است.

مهران مهام تهیه کننده سریال پنچری گفت:حال مهران غفوریان پس از عمل بهتر شده است، اما بنا بر دستور پزشک معالج، حدود سه تا چهار هفته باید دوران نقاهت خود را روی ویلچر سپری کند.
 
وی ادامه داد:در این مدت غفوریان ادامه نقش خود در سریال "پنچری" را روی ویلچر ایفا کرد و فیلمنامه نیز به گونه ای جهت داده شد که دلیل این اتفاق برای مخاطب توضیح داده شود.

سریال پنچری از امشب پخش میشود

 
سریال پنچری

یوسف تیموری و مریم سعادت در سریال پنچری

تهیه کننده سریال تلویزیونی "پنچری" تصریح کرد:تصویربرداری "پنچری" تا 16 روز دیگر ادامه دارد و نخستین قسمت از این مجموعه تلویزیونی امشب ساعت 00:21 روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
 
وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد:این سریال در 40 قسمت تولید می شود که تاکنون 30 قسمت آماده شده است و قرار است "پنچری" هرشب به جز پنج شنبه ها و جمعه ها میهمان مخاطبان تلویزیون شود.
 
مهام همچنین یادآور شد:"پنچری" داستان پسری است که همه مقدمات را چیده تا به دختر مورد علاقه اش برسد، اما در این مسیر اتفاقاتی رخ می دهد که او برای رسیدن به خواسته اش همه اطرافیانش را به چالش می کشد و در ادامه ماجراهای دیگری به وقوع می پیوندد.
 
وی افزود:در این مجموعه تلویزیونی هنرمندانی همچون یوسف تیموری، مریم سعادت، مائده طهماسبی، زهره فکورصبور و حمید لولایی به ایفای نقش می پردازند.
 
سریال پنچری

حمید لولایی در سریال پنچری

این تهیه کننده تلویزیون خاطرنشان کرد:پس از پایان تصویربرداری سریال "پنچری" و با بهتر شدن حال مهران غفوریان، جلسه هایی با رضا عطاران برای تولید فصل جدید سریال "زیر آسمان شهر" برگزار می کنیم تا درباره زمان تولید این مجموعه تصمیم گیری کنیم.

بازی مهران غفوریان با ویلچر در سریال پنچری

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی