پرسپولیس و الاهلی

نتیجه بازی پرسپولیس و الاهلی 20 فروردین + فیلم

تاریخ انتشار : 20 فروردین 1398کد مطلب : 56402زمان مطالعه : 1 دقیقه
نتیجه بازی پرسپولیس و الاهلی امروز سه شنبه 20 فروردین ماه 98 از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را در سایت نمناک مشاهده می فرمائید.

بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا

تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20 امشب به وقت تهران به مصاف هم رفتند که در پایان تیم پرسپولیس با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید و در گروه خود 4 امتیازی شد.

ترکیب پرسپولیس و الاهلی

ترکیب پرسپولیس: بیرانوند، مهدی شیری، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، کمال کامیابی نیا، احمد نورالله ی، مهدی ترابی، بشار رسن، علی علیپور و سیامک نعمتی

ترکیب الاهلی: محمد العویس، حسین عبدالغنی، آدریان سانتوس، عبدالباسط هندی، سعید المولد، پابلو دیاز، نوح الموسی، عبدالرحمان غریب، عبدالفتاح عسیری، عمر السومه و جانینی

بازیکنان پرسپولیس

نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و الاهلی

پرسپولیس ایران    2    -     0      الاهلی عربستان

شرح گل های پرسپولیس به الاهلی

شجاع خلیل زاده ، دقیقه 19:پرتاب اوت مهدی شیری به درون محوطه جریمه با فعل و انفعالاتی همراه شد و شجاع خلیل زاده با ضربه آکروباتیک موفق شد دروازه را باز کند.

علی علیپور ، دقیقه 48:ارسال بشار رسن از روی نقطه کرنر با ضربه سر شجاع خلیل زاده همراه شد. در ادامه محمد نادری توپ را به روی دروازه فرستاد و توپ با پاس نوراللهی به علیپور رسید و او گل دوم را هم زد.

 فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و الاهلی 

فیلم و نتیجه بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان لیگ قهرمانان آسیا

514
این مطلب مفید بود ؟140
منبع : بخش خبری نمناک/م
وبگردی