رضا رشیدپور

واکنش رشیدپور به شایعه درآمدزایی از فوت پورحیدری

تاریخ انتشار : 16 آبان 1395کد مطلب : 39108تعداد نظرات : 1 نظر
رضا رشیدپور به حاشیه هایی که درباره موضوع بخش پیامکی برنامه حالا خورشید ایجاد شده بود واکنش نشان داد.

اتهام درآمدزایی به رشید پور از فوت پورحیدری

رضا رشیدپور در مورد سؤال پیامکی امروز صبح برنامه حالا خورشید در صفحه اینستاگرام خود توضیحاتی داد.

برنامه حالاخورشید پس از درگذشت منصور پورحیدری از بینندگان خود خواست که به احترام منصور پورحیدری عددی را به شماره پیامکی این برنامه ارسال کنند. پس از آن در رسانه ها و فضای مجازی این خبر منتشر شد که برنامه حالاخورشید به فکر درآمدزایی از مرحوم منصور پورحیدری است.

پاسخ رشیدپور به موضوع درآمدزایی از فوت پورحیدری

رضا رشیدپور نوشت:"من با کمال احترام از حساسیت برخی رسانه ها در خصوص شائبه درآمد زایی از محل خبر فوت مرحوم منصور حیدری عزیز سپاسگزارم. نکته ی مهم و قابل دقتی است. اما کاش قبل از انتشار خبر و خدشه به حیثیت یک گروه برنامه ساز ، زحمت کوچکی می کشیدید و استعلام می فرمودید . ما که همیشه با افتخار در دسترس شما بوده ایم.
 
عزیز دل برادر .... پیامک های برنامه ی من از نوع ارزش افزوده نیست و هیچ درآمدی برایمان ندارد . تنها امکانی برای سرشماری و نظرسنجی است. نشانی را اشتباه آمده آید. حالا به فرض شوخی ، شرکت مخابرات درآمد تمام صدهزار پیامک را بلافاصله به حساب من بریزد! یعنی کلا می شود یک میلیون و ششصد هزار تومان! همکار نازنین رسانه ای ، من را چند می فروشی ؟! رفیق حسابی، ما هر روز بیش از پنج میلیون تومان به مردم جایزه می دهیم. البته با افتخار.
 

ما به خاطر تذکر برخی از بینندگان برنامه، حامیان مالی دست به نقد را نپذیرفته ایم حالا بیاییم از محل ختم صلوات برای یک اسطوره درآمد جمع کنیم؟! آن شاالله که انتشار گسترده این خبر کذب از روی دلسوزی و جهت اصلاح برخی رفتارهای ناهنجار در این عرصه بوده و لاغیر . ترجیح می دهم از این زاویه نگاه کنم و ضمن عرض ارادت مجدد به همه ی همکاران خوبم در رسانه های مختلف ، تاکید کنم که من هرگز شرافت و تعهد کار رسانه ای و افتخار روزنامه نگاری را با تمام دنیا عوض نخواهم کرد .


پ . ن . یک:امروز صد هزار نفر ، هم نفس با ما برای شادی روح منصورخان صلوات فرستادند. یک جرعه از این صدهزار مارا بس.
پ.ن .دو :سامانه پیامک برنامه حالاخورشید از نوع ارزش افزوده نیست و همانطور که قبلا در برنامه گفته شده ، شرکت در نظرسنجی های برنامه هزینه اضافی برای مخاطب ندارد."

 
رضا رشیدپور

جواب رشید پور به حواشی سوال پیامکی برنامه اش

 
لازم به ذکر است موضوع پیامک امروز برنامه "حالا خورشید" به ضایعه درگذشت منصور پور حیدری برمی گشت که برخی اصحاب رسانه نسبت به آن واکنش نشان داده بودند.
 
رضا رشیدپور

سوال پیامکی برنامه حالا خورشید

واکنش رشیدپور به شایعه درآمدزایی از فوت پورحیدری

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
1 نظر به ثبت رسیده است
محمد1395-08-18
خداوند روح جناب منصور پور حيدري رو شاد كنه.مهم شخص ايشون بودند كه از بين ما و خانواده محترمشون رفتند.پيامك و اين حرفا ديگه فايده اي نداره.ايشون ارزششون سر جاش و نيازي به پيامك نيست.خداوند روح همه درگذشتگان خاطره سازه مار و قرين رحمت خويش بدارد.
00
وبگردی