پیر شدن جوان
پیر شدن جوان پسر 18 ساله چینی بخاطر یک بیماری نادر و تبدیل او به یک پیرمرد 80 ساله سوژه رسانه ها شده است.

پیر شدن جوان بر اثر یک بیماری 

در نگاه اول به Xiao Cui ، می توان حدس زد که او حداقل 80 سال سن دارد ، اما در واقع او 80سال سن ندارد و سن او تنها 18 سال است که دانش آموز یک مدرسه دبیرستانی است . Xiao Cui به دلیل بیماری نادری که او به آن دچار است ، باعث افتادی و کش آمدن پوست صورت و عضلات گوش هایش شده اند که در نهایت در ظاهر او را به یک پیرمرد 80 ساله تبدیل نموده است.

Xiao Cui همان گونه که گفته شد 18 سال سن دارد و در یک مدرسه قدیمی دبیرستانی در حال تحصیل است و متاسفانه در اوج جوانی خود شبیه به افراد بازنشسته است و دلیل آن یک بیماری و وضعیتی نادر است که سبب این امر شده است.

پیر جوان

دانش آموز چینی که تبدیل به یک پیرمرد شد

ویدئو Xiao Cui که اخیرا بسیار زیاد در رسانه ها و شبکه های مجازی پخش شده است می گوید که این علائم در دوران دبیرستان او بر روی صورتش اعمال شده است و با این وجود این وضعیت نادر در او به مرور رشد کرده تا اینک که به پیرمردهای 80 ساله شباهت دارد.

دکترها نیز به دنبال راه حلی هستند تا این فرآیند مخرب را در او خنثی کنند و فعلا Xiao Cui راه دیگری جز قبول کردن اینکه دچار یک وضعیتی نادر است را ندارد.

همچنین خوشبختانه این وضعیت Xiao Cui تنها در ظاهر او اعمال شده است و هیچ تاثیر منفی و مخربی بر روی سلامت وی نداشته است و به کمک خانواده و دوستانش ، به زندگی امیدوار است.

این جوان 18 ساله یکی از برترین دانش آموزان مدرسه ایی که در آن قرار دارد می باشد و حتی گاهی اوقات توسط دوستانش "سوپرمن" نیز نامیده می شود زیرا در زمینه های مختلف توانایی دارد.

همچنین معلمانش به شدت از او حرف می زنند و معتقدند که علیرغم سختی هایی که پاگیر او است ، او نسبت به استعدادش در یکی از بهترین دانشگاه های چین قبول خواهد شد و در هدفی که در پیش دارد ، موفق خواهد شد.

Xiao Cui گفت که گاهی اوقات به دلیل بیماری نادری که به آن دچار است توسط مردم به شوخی گرفته می شود و حتی گاهی اوقات نیز باعث آزرده خاطر شدن او می شود و اما Xiao Cui به این معتقد است که تنها راه غلبه بر این وضعیت ، مثبتاندیش بودن او است. 

پیر شدن با بیماری

پسر 80 ساله چینی با یک بیماری نادر

به همین دلیل Xiao Cui گفت :"شاید دروغ بگویم که در ظاهر ناراحت نمی شوم، اما من همیشه فردی مثبت اندیش بوده ام و این بزرگترین قدرت من است"

درحال حاضر Xiao Cui در حال تلاش برای قبولی در امتحاناتش است و امیدوار است که در دانشگاه پکن یا دانشگاه تینگهوا پذیرفته شود. 

پیر شدن سریع و عجیب پسر جوان که اکنون 80 ساله است

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ک.ک
وبگردی