چربی زیربغل
چربی زیربغل یکی از بدترین قسمت های مختل کننده تناسب اندام به خصوص در زنان است . در این بخش از علت تا انواع روش های رفع آن را خواهیم گفت.

5 راه برای از بین بردن چربی های زیر بغل

چربی زیربغل به دلایل مختلف ایجاد می شود اما با رژیم های متناسب و ورزش می توانید آنها را کاهش دهید . نحوه انتخاب لباس بسیار اهمیت دارد شاید به این مشکل هنگام پوشیدن لباس پی برده اید و متوجه چربیهای اضافه زیر بغل شده اید البته صرف نظر از سن و وزن این مشکل در خانم ها رایج تر است.
برای درمان این مشکل چه کار می توانیم انجام دهیم بسیاری از خانمها به عمل های زیبایی روی می آورند ولی شاید احتمال برگشت داشته باشد با رعایت 5 نکته زیر چربی های خود را کاهش دهید
 
ابتدا به توضیح علل این ناسازگاری می پردازیم هرچند این چربی ها علت مشخصی ندارد اما دلیل رایج بافت های اضافه سینه که به ان سندروم چندگانه سینوس گفته می شود علت به وجود آمدن ان است .ماهیچه های دست با افزایش سن و ورزش نکردن ضعیف می شود به عبارت دیگر چربی ها تجمع پیدا می کنند حتی در موارد نادری دیده شده که غده های چربی زیر بغل به وجود آمده اماجای نگرانی نیست این غده هاخوش خیم هستند و مشکل جدی ایجاد نمی کنند می تواند در شکم ،ران ، سینه ،باسن  و کمر قرار گیرد.
بحث دیگر در مورد پیدایش این دسته از چربی ها تغذیه است ، دقت داشته باشید که چه می خورید سعی کنید از کربوهیدراتها میوه ها و بنشن در غذای تان بگنجانید که بهترین آنها شامل برنج ،جو پرتقال ، لیمو ،هویج ،خیار ،اسفناج ،بروکلی ،کرفس ،کنگر ، توت ، آواکادو ،موز ،تخم مرغ ،بوقلمون و روغن زیتون است.
 

نوشیدنی طبیعی برای از بین بردن چربی های زیربغل

کنگر برای چربی زیربغل

روش استفاده از کنگر برای آب کردن کنگر چربی زیربغل 

مواداولیه
2عدد کنگر
1لیترآب
3تکه اناناس
اب یک لیمو
5عددبادام

روش آماده سازی نوشیدنی رفع کننده چربی زیربغل

ابتداکنگرهارادراب بجوشانید، آناناس ، آب لیمو و بادام راباهم ترکیب کنید وسپس آب کنکرهارابه آن بیافزایید. این نوشیدنی را 2باردرهفته قبل ازوعده های غذایی بنوشید تا با تاثیر آن شگفت زده شوید.

انجام ورزش های روزمره برای تقویت دست ها و رفع چربی زیربغل

سعی کنید روزانه 30 دقیقه ورزش کنید، روی شکم دراز بکشید و نیم تنه بالای خود را با کمک دست بلند کنید این کار را 20 بار تکرار کنید
حالا روی کمر بخوابید و بیست بار دمبل رابلند کنید این کار را سی دقیقه انجام دهید.
ورزش کردن با تخته
این ورزش کار آسانی نیست بنیه و مهارت زیادی میخواهد اگر عادت کنید روزانه 15 دقیقه ورزش کنید نتایج خوبی می بینید، برای این کار ابتدا روی شکم بخوابید و بدن خودرا بالا بگیرید تنها از یک دست استفاده کنید و بعد از چند بار تکرار با دست دیگر این حرکت را انجام دهید.
پوشیدن لباس زیر مناسب
اگر وزن مناسب و سلامت کلی دارید و تنها مشکل تان فقط چربی های زیر بغل است ناراحت نباشید از سوتین مناسب استفاده کنید چون سوتین های تنگ برای سلامتی مضر هستند

 

از بین بردن چربی زیربغل با ورزش و نوشیدنی گیاهی در خانه

3.523
این مطلب مفید بود ؟167
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ز.ن
وبگردی