چرت زدن کارمند

اتاق مخصوص چرت زدن کارمندان در محل کار ! + عکس

کد مطلب : 9317زمان مطالعه : 2 دقیقه
چرت زدن در محل کار ممکن است برای افراد در محل کار رخ بدهد اما مدیران با این موضوع مخالف هستند، منتها در شکرت های کشور ژاپن با روش دیگری با این موضوع برخورد می شود.

اتاق های مخصوص چرت زدن کارمندان در ژاپن

چرت زدن در زمان کاری به خصوص در فضای کاری کارمندان یکی از اتفاقات طبیعی است ، اتفاقی که مدیران و مسئولان به هیچ وجه دوست ندارند شاهد آن باشند و این میل در همه جای دنیا یکسان است ؛ شرکت های ژاپنی مثل همیشه به نوعی متفاوت با این مشکل برخورد کرده اند با روشی که در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند.

تعیین اتاق مخصوص چرت زدن برای کارمندان در ژاپن

این روزها شرکت های ژاپنی در حال تعیین اتاق چرت برای کارمندان خود هستند ، ایده ای که از شرکت های فناوری اطلاعات از جمله " نکست بیت" در توکیو آغاز شد .این شرکت مشهور برای این هدف خود و برای رفع خواب آلودگی کارمندان خود یک اتاق مخصوص چرت خانم ها و یک اتاق مخصوص چرت آقایان در نظر گرفت و انتشار تصاویر آن سایر شرکت ها را نیز به این فکر انداخت تا برای کارمندان خود اتاق چرت تعیین کنند.

اتاق هایی با ویژگی های خاص برای داشتن یک نپ کوتاه و آرام ، اتاق هایی که طوری طراحی شده اند که صدای محیط بیرون به آن ورود ندارد و استفاده از تلفن همراه و کامپیوتر شخصی در آن کاملا ممنوع است.

اتاق مخصوص چرت زدن ژاپنی ها

اتاق خواب مخصوص کارمندان ژاپنی 

رئیس هیئت مدیره Neurospace هیدیوکی کبایاشی توضیح داد که شرایط لازم برای گرفتن نیروی مجدد و البته موثر، پس از شش ساعت کار مداوم و شروع دوباره به کار با انرژی مناسب با این ایده بهبود یافته است و دیگر نیاز نیست به کارمندان مرخصی ساعتی بدهیم.این اتاق برای چرت 30 دقیقه ای ایده ای مفید بود که در ابتدا کارمندان برای استفاده از آن تمایل نشان نمیدادند اما بعد از مدت کوتاهی با دیدن تاثیر آن علاقه مند شده و از آن استفاده می کنند.

 

اتاقی مخصوص و دنج برای چرت زدن کارمندان در محل کارشان !

3.284
این مطلب مفید بود ؟5331
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
برچسب : کم خوابی
وبگردی