بازیگران چشم و گوش بسته
لیندا کیانی ، پوریا پورسرخ ، امین حیایی ، بهرام افشاری و آناهیتا درگاهی در فیلم سینمایی چشم و گوش بسته جلوی دوربین رفتند.

چشم و گوش بسته با بازیگران سرشناس سینما

فرزاد موتمن کارگردانی که فیلم سراسر شب را در کارنامه هنری اش دارد با چشم و گوش بسته به سینما می آید. چشم و گوش بسته ساخته جدید فرزاد موتمن است که با حضور بازیگرانی سرشناس جلوی دوربین رفت.

لیندا کیانی و بازیگران چشم و گوش بسته با انتشار عکس هایی خبر از حضور در این فیلم سینمایی دادند.

حضور چهره های سرشناس سینما در فیلم چشم و گوش بسته

لیندا کیانی بازیگر کشورمان به جمع بازیگران فیلم چشم و گوش بسته پیوست و تصویری را در کنار سایر بازیگران ساخته جدید فرزاد موتمن به اشتراک گذاشت.

بازیگران چشم و گوش بسته

بازی لیندا کیانی و بازیگران سرشناس سینما در سینمایی چشم و گوش بسته

لیندا کیانی با انتشار این عکس نوشت : این روزها سر صحنه چشم و گوش بسته ...کارگردان فرزاد موتمن ....

فرزاد موتمن

فرزاد موتمن کارگردان فیلم چشم و گوش بسته

چشم و گوش بسته یک کمدی اکشن با حال و هوای فانتزی است که با حضور ستاره های سرشناس سینما و تلویزیون و کارگردانی فرزاد موتمن است .

در خلاصه داستان فیلم چشم و گوش بسته آمده است :مردی توسط یک زن تبهکار کُشته میشود و دو غریبه را به جرم قتل بازداشت میکنند. یکی صحنه قتل را ندیده چون نابیناست، آن یکی هم فقط صحنه را دیده چون ناشنواست! آنها یک صبح تا غروب فرصت دارند که از این مهلکه جان سالم به در ببرند ...

بازیگران فیلم چشم و گوش بسته عبارتند از : امین حیایی. بهرام افشاری. آناهیتادرگاهی. مسعودکرامتی. لینداکیانی. محمدرضا صولتی و پوریا پورسرخ.

بازیگران فیلم چشم و گوش بسته

لینداکیانی ، آناهیتا درگاهی ، امی حیایی و بهرام افشاری در چشم و گوش بسته

عوامل ساخت فیلم چشم و گوش بسته عبارتند از : کارگردان:فرزاد موتمن ، تهیه کننده:امیرحسین آشتیانی پور ، نویسنده فیلمنامه:همابذرافشان ، مدیرفیلمبرداری:محمدرضا سکوت، صدابرداری:بهروز معاونیان، آرش نجفیان، فرزان معاونیان ، تدوین:عماد خدابخش ، مدیربرنامه ریزی و سرپرست گروه کارگردانی:منصوروثوقی ، دستیار اول کارگردان:سعید غلامی، طراحی صحنه و لباس:فرحناز نادری ، طراح گریم:امیرترابی، منشی صحنه:دنیا راد ، دستیار اول فیلمبردار:امیر پرچمی ، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه:رامونا میریان ، مدیر تولید:حسین بشگرد ، مدیر تدارکات:سجاد نوری ، مجری طرح:نیما حسنی نسب.

چشم و گوش بسته با لیندا کیانی ، پوریا پورسرخ و امین حیایی +عکس

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
منبع : صفحه لیندا کیانی / صفحه فرزاد موتمن / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی