سودابه بیضایی
در این مطلب شما را با دو تن از چهره های مشهور ایرانی که در 18 اردیبهشت متولد شدند از سودابه بیضایی تا نادیا گلچین آشنا میکنیم.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 18 اردیبهشت

هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی یکی از پرطرفدارترین اقشار جامعه محسوب میشوند که مردم علاقه زیادی به دانستن رازهای مهم زندگی آنها دارند.

اگر شما هم از طرفداران سینما و تلویزیون باشید قطعا برایتان جالب است که درباره تاریخ تولد ، همسر ، فرزند و زندگی خصوصی و حرفه ای هنرمند محبوبتان بیشتر بدانید. ما در این مطلب شما را با بیوگرافی کوتاهی از چهره های مشهور ایرانی متولد 18 اردیبهشت آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 18 اردیبهشت هستند

سودابه بیضایی

سودابه بیضایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 18 اردیبهشت 1360 در شیراز متولد شد.

سودابه بیضایی

سودابه بیضایی از سال 1381 در کلاس های استاد حمید سمندریان شرکت کرد و پس از مدتی در اولین تجربه حرفه ای اش سال 82 در فیلم “گیس بریده” بازی کرد، سپس بعد از این با سه فیلم و سریال، در مجموعه جابربن حیان، توانایی خود در بازیگری رو اثبات کرد.

سحر صباغ سرشت

سحر صباغ سرشت بازیگر و تهیه کننده کشورمان،18 اردیبهشت 1359 در تهران متولد شد.

سحر صباغ سرشت

سحر صباغ سرشت با حضور در کلاسهای مهتاب نصیرپور، فعالیت هنری خود را از سال 1371 آغاز کرد. او در سریال مشهور روزگار جوانی نقش آفرینی کرد و فیلم فصل نرگس در سال 94، اولین تجربه تهیه کنندگی این بازیگر است.

سحرصباغ سرشت علاوه بر بازیگری و تهیه کنندگی در زمینه مجری طرح ، دستیار کارگردان و برنامه ریزی نیز فعالیت می کند.

نادیا گلچین

نادیا گلچین بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 18 اردیبهشت 1339 در تهران متولد شد. این هنرمند کشورمان دخترعموی مرجانه گلچین است.

نادیا گلچین

نادیا گلچین ابتدا وارد عرصه تاتر شد و در سال 1369 با بازی در فیلم ابلیس ساخته احمدرضا درویش به سینما راه یافت. نادیا دلدار گلچین در حالی که سال ها از بیماری کلیوی رنج می برد، سرانجام در بامداد 25 مرداد 1391 درگذشت.

کدام چهره های مشهور ایرانی متولد 18 اردیبهشتند؟+عکس

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی