ژیلا صادقی مجری تلویزیون

ژیلا صادقی مجری تلویزیون بازیگر شد +عکس

تاریخ انتشار : 4 مهر 1396کد مطلب : 57133زمان مطالعه : 2 دقیقه
ژیلا صادقی مجری 44 ساله تلویزیون بازیگر نمایشی با عنوان کروکی به کارگردانی مجتبی احمدی شد که از 12 مهر روی صحنه میرود.

ژیلا صادقی بازیگر تئاتر شد

ژیلا صادقی مجری سرشناسی که اجرای برنامه نگی که نگفتی را برای شبکه دو سیما برعهده دارد، بازیگر نمایشی در تئاتر شد . ژیلا صادقی در سن 43 سالگی و در اسفندماه سال گذشته با محسن رجبی ازدواج کرد و امسال در برنامه نگی که نگفتی با حضور همسرش شمع تولد 44 سالگی اش را فوت کرد.

ژیلا صادقی در نمایش کروکی به کارگردانی مجتبی احمدی

«کروکی» به نویسندگی و کارگردانی مجتبی احمدی و به تهیه کنندگی حمید خرم طوسی از ١٢ مهر ماه در تئاتر مستقل تهران روی صحنه می رود.

الهام کردا و ژیلا صادقی به صورت ویدیویی در این اثر حضور خواهند داشت.

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی بازیگر شد

در خلاصه این اثر چنین آمده است:«کروکی داستان زندگی مردی است که به علامت سوال هایی در زندگیش رسیده و اتفاقات زندگیش را در برخورد با خودش به چالش می کشد.»

از دیگر عوامل می توان به بهراد جوانبخت (مدیر هنری)، یوحنا حکیمی (طراح گریم)، علی سینا رضانیا (موسیقی)، شیوا سرمست (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، مجتبی گیویان (طراح نور)، سارا حدادی (مشاور رسانه ای و تبلیغات - مکث)، مصطفی پیرهادی (گرافیک، عکس و تیزر)، غزاله صداقت (عکاس)، مریم تجدد (منشی صحنه) و سوره قدمی (مدیر صحنه) اشاره کرد.

هفته پایانی نمایش های تماشاخانه ایرانشهر

نمایش های «رولور» و «نمی تونیم راجع بهش حرف بزنیم» در سالن استاد سمندریان و نمایش های «ماتریوشکا» و «هزار شلاق» در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به هفته پایانی اجراهای خود در تماشاخانه ایرانشهر رسیدند.

نمایش های «رولور» به کارگردانی پوریا کاکاوند و «نمی تونیم راجع بهش حرف بزنیم» به کارگردانی جابر رمضانی که از روز چهارشنبه 8 شهریورماه در سالن استاد سمندریان اجرای عمومی خود را آغاز کردند به هفته پایانی رسیدند و تا روز پنجشنبه 6 مهرماه به صحنه خواهند رفت.

همچنین نمایش های «هزار شلاق» به کارگردانی احسان ملکی و «ماتریوشکا» به کارگردانی پارسا پیروز فر نیز به ترتیب تا روز سه شنبه 4 و پنجشنبه 6 مهرماه در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی اجرای عمومی خود را به پایان خواهند برد.

ژیلا صادقی مجری تلویزیون بازیگر شد +عکس

45
این مطلب مفید بود ؟41
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
برچسب : ژیلا صادقی
وبگردی