کارت عروسی
کارت دعوت برای عروسی می تواند یک پیش زمینه خوب برای عروسی شما باشد پس از ایده های نو استفاده کنید.

کارت عروسی خاص داشته باشید

اگر مشغول تدارکِ مقدمات عروسی هستید، اگر در شرف ازدواج هستید، حتی اگر هنوز خبری از مزدوج شدن نیست (بالاخره یک روز ازدواج خواهیدکرد دیگر)، بسته پیشنهادیِ ما، شامل ایده هایی برای داشتن یک کارت دعوت عروسی خلاقانه را از دست ندهید. 

ایده هایی برای کارت عروسی:


یک دعوت شیرین
شما می توانید قبل از آمدن مهمان ها به جشن عروسی تان آن ها را غافلگیر و کامشان را شیرین کنید. چند شکلات و کوکی متفاوت را در یک بسته پلاستیکی کوچک قرار بدهید، آدرس و زمان مراسم را روی یک کاغذ بنویسید (اگر خوش خط هستید و زمان کافی دارید که چه بهتر، وگرنه بهتر است اطلاعات را تایپ کنید). برگه را هم می توانید داخل پاکت قرار بدهید، هم می توانید به بالای پاکت وصل کنید.

 

کارت عروسی

کارت های عروسی با ایده هایی نو

 
یک دعوت سرگرم کننده
کارت دعوت همان طور که در نمونه های خارجی دیدیم، می تواند جالب و سرگرم کننده باشد. این سرگرمی لازم نیست حتما نقشه گنج و بازی مهره ای باشد، راه های ساده تری هم هست. شما می توانید اطلاعاتِ جشن عروسی تان را به جای مقوای ضخیم روی کاغذهای نازک تری چاپ کنید، بعد با استفاده از هنر اوریگامی کارت دعوتتان را از شکل ساده و کلیشه ای خارج کنید. یک پرنده یا قلبِ کاغذی گزینه خوبی برای کارت عروسی است.


یک دعوت محیط زیستی
کارت عروسی هر قدر هم متفاوت و خلاقانه باشد، به هرحال حجم انبوهی از کاغذ برای چاپش مصرف می شود. اما اگر طبیعت دوست هستید و بدتان نمی آید دیگران را (حداقل در حد دوستان و اقوام) متوجه اهمیت طبیعت کنید، می توانید کارت دعوتتان را از جنسی غیر از کاغذ تهیه کنید. پارچه جایگزین مناسبی برای کاغذ است. این روزها کادوهای پارچه ای به جای کاغذ کادو و کیسه های خریدِ پارچه ای به جای کیسه پلاستیکی، فراوان به کار می رود. شما می توانید مُبدعِ کارتِ دعوت پارچه ای باشید.


یک دعوت اختصاصی
همه ما وقتی یک پاکت دعوت نامه عروسی دریافت می کنیم، پاکت را بازنکرده می توانیم حدس بزنیم چه چیزی توی کارت نوشته شده است؛ یک متنِ تکراریِ کلیشه ای که خیلی وقت ها حوصله خواندنش را هم نداریم و فقط به خواندن آدرس و زمانِ مراسم اکتفا می کنیم. اما شما می توانید یک دعوت نامه اختصاصی برای هرکدام از مهمانانتان بنویسید؛ این دعوت می تواند مثل نامه، مستقیما خطاب به هر مهمان باشد و حاوی نکات بامزه و آشنای رابطه تان.

 

کارت عروسی

کارت های عروسی با ایده هایی نو


شبه تلگرامی
می توانید یک کارت دعوت ساده و عمودی طراحی کنید که مکالمه تلگرامی عروس یا داماد با یکی از دوستانش است، به عنوان مثال اینطوری:- سلام، خوبی؟ + قربانت ممنون، چی شده یاد ما کردی؟ - ببخش سرم شلوغ بود، داشتم تدارک مراسم ازدواجم رو می دیدم! حتماً بیا... فلان روز و فلان ساعت.


یک دعوتِ خیرخواهانه
معمولا توی زندگی فرصت های محدودی دارید که دوستان و اقوام و آشنایان را به کاری خیر دعوت کنید. کارت دعوت عروسی چنین امکانی را برای شما فراهم می کند. موسسات و مراکز خیریه را شناسایی کنید، بروشور این موسسات را به تعداد مهمانانتان تهیه کنید و داخل پاکت ها بگذارید. اگر فقط چندنفر از مهمان ها به انجام کار خیر تشویق شوند، حال خوب و انرژی اش قطعا وارد زندگی تان خواهد شد.

ایده های خلاقانه کارت عروسی خاص + تصاویر

3.113
این مطلب مفید بود ؟85
برگرفته از خراسان/ی
برچسب : کارت عروسی
وبگردی