کاردستی با کاموا
باکاموا های دور ریختنی و بازیافتی می توانید کاردستی های زیبا و تزیینی درست کنید و

آموزش ساخت کاردستی با کاموا

ساخت کاردستی با کاموا و ساخت منگوله های کاموایی که کاربرد خیلی زیادی در ساخت کاردستی های مختلف و جدید و تزیینات دارند خیلی راحت و جذابه. برای ساخت این نوع کاردستی فقط به چند رنگ کاموا احتیاج دارید که در ادامه بیشتر براتون توضیح میدم. همراهم باشید.

ساخت کاردستی با کاموا های رنگی

با ساخت کاردستی با کاموا های رنگی در خدمتتون هستم و تصمیم دارم یه آموزش زیبا و جذاب رو برای ساخت،کاردستی های جدید و متفاوت بهتون معرفی کنم. برای این نوع کاردستی که همگی به اسم منگوله های کاموایی میشناسیمش به چند رنگ کاموا و تکه های کارتن احتیاج دارید.

کاردستی با کاموا

شروع ساخت کاردستی با کاموا

برای شروع ساخت کاردستی کارتن رو مطابق شکل برش بزنید.برای هر منگوله به دو تکه کارتن احتیاج دارید که بابر اونها رو مقابل،هم قرار بدید و بعد شروع به پیچیدن کامواها اطراف کارتن کنید.

کاردستی با کاموا

اگه میخواین گلوله نخی چند رنگ بسازید کامواها رو به ترتیب رنگ بپیچید.از این روش بیشتر برای ساخت،میوه با کاموا استفاده میشه. بعد از پیچیدن کامل کامواها،به کمک قیچی لبه های کامواها رو برش بزنید تا فرم گلوله درست شه.

کاردستی با کاموا

 

کاردستی با کاموا

حالا شما میتویند به راحتی انواع منگوله های کاموایی رو در،سایزهای دلخواه درست کنید و از این کاردستی زیبا لذت ببرید.
در ادامه چند مدل کاردستی با کاموا و منگوله هایی کاموایی،که با روش بالا درست شده رو میبینید که میتونه ایده خوبی برای ساخت کاردستی باشه.

کاردستی با کاموا

از منگوله های کاموایی علاوه بر کاردستی های مختلف میتونید،برای تزیینات منزل و ساخت وسایل تزیینی با کاموا هم،استفاده کنید و وسایل جدید و زیبایی با کمی خلاقیت، و ابتکار بسازید و از داشتن اونها لذت ببرید.

کاردستی با کاموا

کاردستی با کاموا

کاردستی با وسایل دور ریختنی

خب دوستهای هنرمند امیدوارم از ساخت کاردستی با کاموا ،که امروز آموزشش رو براتون گذاشتم خوشتون اومده باشه،و حتما توی خونه اونها رو با کامواهای بازیافتی درست کنید.راستی برای مشاهده آموزش های بیشتر و متفاوت تر،حتما سری به بخش کاردستی هنر در خانه بزنید.

کاردستی با کاموا

کاردستی با کاموا های دور ریختنی و بازیافتی + تصاویر

3.6107
این مطلب مفید بود ؟7730
برگرفته از سایت هنر درخانه
وبگردی