کت شلوار طوسی
اکثر آقایان در ست کردن رنگ پیراهن و کراوات با کت و شلوار مشکل دارند , در این مطلب نحوه ست کردن پیراهن و کراوات مخصوص کت شلوار طوسی را مشاهده میکنید.

با کت و شلوار طوسی چی بپوشیم؟

رنگ هایی که آقایان معمولا برای کت و شلوارهایشان انتخاب میکنند طوسی و سرمه ای است, سوالی که برایشان پیش می آید این است که پیراهن و کراوات چه رنگی باید با آن ها ست کنند. برای ست کردن با کت و شلوار طوسی رنگ نکاتی وجود دارد که اگر رعایت کنید استایل تان فوق العاده شیک خواهد شد. نحوه ست کردن پیراهن و کراوات با کت شلوار طوسی را در ادامه به شما میگوییم.

کت شلوار طوسی

با کت شلوار طوسی چه پیراهنی بپوشیم؟

ست پیراهن سفید و کراوات مشکی

پیراهن سفید در استایل مردانه بسیار پرکاربرد و پرطرفدار است که با کت و شلوار طوسی هم به خوبی ست میشود, با یک کراوات مشکی تیپ رسمی و شیکی خواهید داشت. این ست لباس برای جلسات کاری و همچنین فصل بهار بسیار مناسب است.

ست پیراهن یاسی و کراوات بنفش

ترکیب پیراهن یاسی و کراوات بنفش فوق العاده شیک است و با رنگ سال هم هماهنگ است, اگر کمی اهل مد باشید این ست مناسب شما است. در کل بهترین رنگ پیراهن برای کت و شلوار طوسی پیراهن سفید و یاسی است.

کت شلوار طوسی

ست پیراهن و کراوات با کت شلوار طوسی

ست پیراهن سفید و کراوات زرشکی خال خالی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید پیراهن سفید و کراوات زرشکی ترکیبی بینظیر است که به درد آقایان جوان میخورد, میتوانید دستمال جیبی تان را هم سفید و زرشکی انتخاب کنید. این ست حتی برای داماد هم مناسب و جذاب است .

نکاتی درباره ست با کت و شلوار طوسی

  • کفش مشکی بهترین انتخاب برای کت و شلوار طوسی
  • کت و شلوار طوسی روشن برای فصل های سرد
  • دکمه سر آستین باید نقره ای باشد
  • کت و شلوار طوسی تیره برای فصل هلی گرم

ست کردن پیراهن و کراوات با کت شلوار طوسی + عکس

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی