کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو پادشاه فیسبوک و اینستاگرام

تاریخ انتشار : 4 دی 1395کد مطلب : 41494زمان مطالعه : 1 دقیقه
کریستیانو رونالدو ستاره رئالی برترین پست های فیس بوک و اینستاگرام را از آن خود کرده است و پست های او بیشترین لایک را داشته است.

پربازدیدترین پست های کریستیانو رونالدو در اینستاگرام

ستاره 31 ساله با رئال مادرید قهرمان چمپیونزلیگ و جام جهانی باشگاه ها شد و به همراه تیم ملی پرتغال موفق شد یورو 2016 را بالای سر ببرد. او امسال نیز مانند چند سال اخیر، در شبکه های اجتماعی پربازدیدترین ورزشکار جهان بود.

طبق بررسی های انجام شده توسط CrowdTangle، او 3 پست برتر فیس بوک و 5 پست برتر اینستاگرام را در سال 2016 منتشر کرده است. در حقیقت پست های او ، مورد توجه حدود 34 میلیون نفر قرار گرفته است.

کریستیانو رونالدو

پست های رونالدو مورد توجه حدود 34 میلیون نفر قرار گرفته است

کریستیانو رونالدو

پست های رونالدو مورد توجه حدود 34 میلیون نفر قرار گرفته است

عکس های رونالدو در شبکه های اجتماعی

عکسی از رونالدو که جام قهرمانی یورو را بالای سر برده ، عکسی که با پسرش جشن تولدش را جشن می گیرد و عکسی از او به همراه تیم ملی پرتغال، 3 پست برتر او هستند که موفق شدند توجه 7.4 میلیون نفر را به خود جلب کند. عکس با دو جام دیگر، عکس با خودرو جدید، حضور روی سکو قهرمانی با پرتغال و ملاقات با جیسون استتهام، پست های پربازدید او در اینستاگرام بوده اند.

با این حال پربازدید ترین توئیت ورزشی 2016 به ژیمناسب آمریکایی، سیمونه بیلز و زلاتان ابراهیمووچ پس از تایید حضورش درمنچستریونایتد می رسد که 486 هزار بازدید داشته است.

کریستیانو رونالدو پادشاه فیسبوک و اینستاگرام

56
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از ورزش سه/ی
وبگردی