کریم امینی و همسرش

تبریک کریم امینی بازیگر سریال عقیق برای تولد همسرش

تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74455زمان مطالعه : 2 دقیقه
کریم امینی بازیگر سریال عقیق و کارگردان فیلم دشمن زن صفحه اینستاگرامش را با انتشار تبریکی به مناسبت سالروز تولد همسرش به روز کرد.

تبریک ویژه کریم امینی برای تولد همسرش

کریم امینی بازیگر و کارگردان جوان سینما و تلویزیون است که بازی او را در سریال هایی چون عقیق ، رنج پنهان ، پرده نشین ، تعبیر وارونه یک رویا و ... دیده ایم . این بازیگر سریال عقیق عکسی در کنار همسرش را به اشتراک گذاشت و با متنی عاشقانه سالروز تولد او را تبریک گفت.

متن عاشقانه کریم امینی بازیگر سریال عقیق برای همسرش

کریم امینی بازیگر و کارگردان جوانی که مدتی است زندگی متاهلی خود را آغاز کرده است عکسی در کنار همسرش آرزو را به اشتراک گذاشت.

کریم امینی و همسرش

عکسی از کریم امینی و همسرش

کریم امینی با انتشار این عکس نوشت : آرزوی عزیزم تولدت مبارک ... به تمام آرزوهات برسی ... ممنون از حضور پررنگت در زندگی من....

الهی انقدر شاد باشی که ندونی داری این شادی رو زندگی میکنی یا رویاشو میبینی .....

کریم امینی و همسرش

کریم امینی کارگردان فیلم دشمن زن و همسرش

کریم امینی از چهره های جوان دنیای هنر است که در زمینه بازیگری ، دستیاری کارگردان و کارگردانی حضور فعالی را تجربه کرده است. این چهره جوان دنیای هنر در جدیدترین تجربه سینمایی اش کارگردانی فیلم دشمن زن را برعهده داشت .

کریم امینی

بازی کریم امینی در سریال عقیق

کریم امینی در سریال هایی چون دیگری، سریال عقیق، سارقان روح، باغ بی روزنه، سریال تعبیر وارونه یک رؤیا و سریال پرده نشین جلوی دوربین رفت و از جمله فیلم های سینمایی او میتوان به پاسیو، فیلم اگزما، فیلم آب نبات چوبی، فیلم نیمه شب اتفاق افتاد و فیلم خواب زده ها اشاره کرد.

کریم امینی

عکسی از بازی کریم امینی در سریال رنج پنهان

عاشقانه کریم امینی بازیگر سریال عقیق برای تولد همسرش+ عکس

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : صفحه کریم امینی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی