کلبه کوچک
در ادامه این گزارش تصاویری از کلبه کوچک و مدرن را ملاحظه می کنید که توسط شرکت BIG ساخته شده است.

 کلبه کوچک و مدرن ساخته BIG

زندگی در شهرهای بزرگ همانند مزیت هایی فراوانی که دارد، مضراتی نیز به همراه خود دارد و امروزه شاهد مضرات آن از نزدیک هستیم. از مهم ترین مضرات و آسیب هایی که ممکن است زندگی در شهرهای بزرگ به ما وارد سازند، مبتلا ساختن هر فرد به بیماری های تنفسی است و علت آن نیز آلوده بودن شهرها در طی وجود کارخانه ها و سایل نقلیه فراوان می باشد.
از این رو افراد شهر نشین بیشتر سعی می کنند تا در هر فرصت کوتاه به مناطق سرسبز مسافرت نمایند تا به میزانی بتوانند از آلودگی و مشغله ای کاری رهایی یابند.
 
کلبه مدرن
 
اگر شما جزء این دسته از افراد هستید، قطعا علاقمند هستید تا در کلبه های کوچک سکونت نمایید و اوقات خوبی را به همراه اطرافیانتان تجربه کنید. در این مطلب از بخش دنیای مد نمناک، قصد داریم تا شما را با کلبه کوچک ولی بسیار مدرن ساخته شرکت BIG آشنا سازیم که با تنها با سکونت یک شب در این کلبه ها، حس و حال متفاوت و پر انرژی ای برای ما ایجاد خواهد شد. همراه ما باشید.
 
کلبه مدرن
 
کلبه A45 یا به عبارتی " The A45 cabin " یک کلبه منحصر بفرد و زیبا که دارای طراحی بسیار خاص و مشبک مثلثی است، اخیرا توسط BIG معرفی شد و توانست با استقبال فراوانی روبرو شود.
 
کلبه مدرن
 
پس از سفارش دادن این کلبه، باید به مدت 4 الی 6 ماه صبر کنید تا این خانه مدرن و بروز برای شما ارسال شود تا بتوانید اوقات خوب و خوشی را در آن تجربه نمایید. از مهم ترین ویژگی های این کلبه می توان به مساحت 17 متر مربعی، حمام، گاز، قفسه، بخاری هیزمی،چراغ های LED، تخت، میز غذاخوری و... اشاره نمود که تمامی این ابزارها و وسایل باعث منحصر بفرد شدن آن شده اند.
 
کلبه مدرن
 
بی شک خوابیدن در چنین کلبه ای می تواند افکار منفی و ناخوشایند را از هر از ما دور و جدا سازند و باعث آرامش روحی و روانی ما شوند.
 
کلبه مدرن
 

 

کلبه کوچک و مدرن ساخته BIG + تصاویر

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی