سیدعلی صالحی
ویژه برنامه تابستانی کودک شو با اجرای پژمان بازغی چند شبی است که با حضور هنرمندان و چهره های مشهور روی آنتن میرود.

فصل تابستانی کودک شو میزبان هنرمندان شد

برنامه کودک شو با اجرای پژمان بازغی یکی از برنامه های پرطرفدار تلویزیون است که بیش از دو سال از پخش اولین قسمت آن در شبکه نسیم میگذرد.

این برنامه پرطرفدار در ویژه برنامه تابستانی خود با تغییراتی مواجه شد و چند قسمتی است که با حضور هنرمندان و چهره های مشهور به همراه خانواده هایشان روی آنتن میرود.

اگر فرصت تماشای ویژه برنامه های کودک شو را از دست داده اید توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه ما باشید تا شما را با هنرمندانی که مهمان کودک شو شدند آشنا کنیم.

هنرمندانی که مهمان کودک شو شدند

اولین ویژه برنامه تابستانی کودک شو هفته گذشته 16 تیرماه 98 روی آنتن شبکه نسیم رفت و فاطمه امینی مجری سرشناس برنامه های کودک مهمان این ویژه برنامه بود.

فاطمه امینی

فاطمه امینی به همراه مادر و برادرزاده اش در کودک شو

فاطمه امینی مجری مشهور برنامه های کودک به همراه مادر و برادرزاده اش مهمان کودک شو شد و شبی متفاوت را در این برنامه تجربه کرد.

سیدعلی صالحی

سیدعلی صالحی با خانواده خواهرش در کودک شو

دومین مهمان هنرمند ویژه برنامه تابستانی کودک شو سیدعلی صالحی بازیگر کشورمان به همراه خواهر، همسر خواهر و خواهرزاده اش بود که تجربه ای متفاوت و جالب برای آقای بازیگر محسوب میشد.

 مهدی شاه حسینی

خانواده مهدی شاه حسینی در کودک شو

سومین مهمان هنرمند ویژه برنامه تابستانی کودک شو مهدی شاه حسینی و همسرش به همراه دخترشان بودند که با حضور در برنامه ای به غیر از خندوانه تجربه ای متفاوت را کسب کردند.

حدیث تهرانی و همسرش

عکسی از حدیث تهرانی و همسرش در کودک شو

در چهارمین شب از ویژه برنامه تابستانی کودک شو حدیث تهرانی و همسرش مهمان پژمان بازغی در این برنامه شدند.

مهمانانی که به زودی در کودک شو خواهید دید

هنرمندان و چهره های مشهور زیادی مهمان پژمان بازغی در ویژه برنامه تابستانی کودک شو شدند که توصیه میکنیم اگر از طرفداران این برنامه تلویزیون و هنرمندان هستید این برنامه های جذاب را از دست ندهید.

پژمان بازغی

پژمان بازغی در کودک شو میزبان هنرمندان میشود

بازیگرانی چون سپند امیرسلیمانی به همراه پدر و مادرش ،شبنم فرشادجو ، رضا فیاضی ،سحر ولدبیگی و نیما فلاح ، هدایت هاشمی و همسرش ، ساناز سماواتی ،سیاوش چراغی پور،محمد شیری و ... به زودی با برنامه کودک شو مهمان خانه های مردم از شبکه نسیم میشوند.

ویژه برنامه تابستانی کودک شو شنبه تا سه شنبه ساعت 23 و جمعه ها ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم میرود.

ویژه برنامه تابستانی کودک شو با حضور چهره های مشهور+تصاویر

2.912
این مطلب مفید بود ؟75
منبع : صفحه برنامه کودک شو / بخش فرهنگ و هنر نمناک /م.ف
وبگردی