گران قیمت ترین هدفون دنیا
هدفون ها یکی از پر استفاده ترین گجت ها در دنیای امروزه هستند. اما آیا چیزی در مورد “گران قیمت ترین هدفون دنیا” به قیمت 1.6 میلیارد تومانی اطلاعی دارید؟!!

گران قیمت ترین هدفون دنیا

علاقمندان دنیای اسمارت فون ها و گوشی هایی که در داخل خود جک هدفون 3.5 متری گنجانده شده است، بی شک اکثر آنها دارای هدفون هایی هستند که بصورت روزمره از آنها استفاده می کنند. با این حال شرکت های مختلفی در این زمینه حضور دارند که با ساخت هدفون های مختلف متناسب با نیاز کاربران این نیاز را بر طرف می کنند.

شرکت های بزرگ و شناخته شده ای وجود دارند که این روزها از محبوبیت زیادی برخوردار هستند و هدفون های هوشمند و دقیقی را تولید می کنند و آنها را به قیمت های مناسب 500 الی 2500 دلار برای کاربران و علاقمندان به دنیای هدفون ها فراهم می کنند. این هدفون ها واقعا بی نظیر هستند و استفاده از آن می تواند تمایل استفاده شما از هدفون ها را چند برابر کند.

گران قیمت ترین هدفون

هدفون از جنس طلا

اما اگر شما به دنبال بی نظیرترین هدفون جهان هستید، باید بدانید که بی نظیرترین و گران قیمت ترین هدفون جهان متعلق به " Focal Utopia " است که توسط " Tournaire " طراحی و ساخته شده است. در بی نظیرترین بودن این هدفون واقعا حرفی نیست! این هدفون ها بهترین هدفون هایی هستند که می توانید در طول عمر خود از آن استفاده کنید.

هدفون فوق حرفه ای

هدفون 3.5 میلیمتری فوکال

با این حال نسخه " Tournaire " که با همکاری یکی از طلا و جواهر فروش های هدفون ساخته شده است، دارای قیمت 120 هزار دلاری می باشد! چیزی گران تر از رنجرور ایووک یا گران تر از مازراتی لوانته و یا گران تر از پورشه کایمن جی تی اس 2018!

Focal Utopia

زیباترین هدفون دنیا

بی شک این هدفون مورد انتخاب افراد ثروتمندی خواهد بود که از قدرت خرید بسیار بالایی برخوردار می باشند. با این وجود انتخاب دست شماست! یا مازراتی لوانته یا هدفون " Focal Utopia " !!

هدفون فوکال

هدفون گران قیمت

قیمت هدفون فوکال

در بدنه این هدفون از طلای 18 عیار و همچنین الماس های 6 عیاری به کار رفته است که در زیبایی این هدفون بسیار موثر بوده اند که هدفون اصلی که در آن هیچ طلا و الماسی به کار نرفته است، به قیمت 3999 دلار در فروشگاه های معتبر جهانی در حال فروش می باشد که برای خرید نسخه خاص این هدفون باید چیزی نزدیک به 1.6 میلیارد تومان و نسخه عادی آن حدودا 52 میلیون تومان هزینه کنید.

از مهم ترین ویژگی های این هدفون می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

80 اهممقاومت ظاهری
104dB SPL / 1mW @ 1kHzحساسیت
5Hz – 50kHzپاسخگویی فرکانس
490 گرموزن
4 مترطول کابل
 1x Jack 01/4“ (6.35mm) stereo
 2x 03?8“ (9.5mm) Lemo
کانکتورها

 

گران قیمت ترین هدفون دنیا به ارزش 1.6 میلیارد تومان

350
این مطلب مفید بود ؟3020
منبع : pocket-lint / بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : کامپیوتر
وبگردی