تولد
گرفتن مچ دروغگو
گرفتن مچ دروغگو چنین کار سختی هم نیست اگر شما زبان بدن بشناسید و خصوصیات افراد دروغگو مثل جملات پرکاربردشان و نحوه تکان دادن دست و چشمشان را بدانید .

روش گرفتن مچ دروغگو با شناخت نشانه های افراد دروغگو

همیشه دروغگویی و فریب دیگران نشانه هایی دارد و اغلب افراد دروغگو از نظر نوع رفتاری با یکدیگر مشابهند ، این نشانه ها و علائم در حرکات و رفتار فرد دروغگو نمایان است و برای فهمیدن آن به کمی دقت و توجه نیاز است.

گاهی اوقات با افرادی هم نشین می شویم که بسیار دروغ می گویند بنابراین بهتر است با نشانه هایی که افراد دروغگو را رسوا می کند و در این بخش از روانشناسی نمناک به آنها خواهیم پرداخت آشنا شوید تا در معرض فریب این افراد قرار نگیرید و خیلی زود مچ فرد دروغگو را بگیرید. اگر دوست دارید بدانید طرف مقابل تان به شما دروغ می گوید یا راست؟ با ما همراه شوید.

گرفتن مچ افراد دروغگو

با شناخت نشانه های دروغگویی مچ دروغگو را بگیرید

دروغ، یکی از فراگیرترین بی اخلاقی هایی است که در جامعه وجود دارد و در همه جای دنیا برخی از افراد را درگیر خود ساخته است . دروغگویی با نشانه هایی همراه است که اگر می خواهید بدانید فردی مقابل شما راست می گوید یا دروغ باید با این نشانه ها آشنا شوید تا هرگز فریب نخورید.

تحرک در هنگام صحبت از نشانه های فرد دروغگو

از نشانه های افراد دروغگو این است که هنگام صحبت کردن شما برای بر هم زدن تمرکزتان راه می روند و یا در صندلی جابه جا می گردند تا شما پی به دروغگوییشان نبرید.

نشانه های فرد دروغگو

حرکت چشم های فرد دروغگو

برای اینکه بدانید فرد مقابلتان به شما دروغ می گوید یا خیر ابتدا باید به چشمان او دقت کنید. از نشانه های دروغگویی بیقراری و مردمک چشم بیش از حد گشاد است همچنین فرد دروغگو به چشمان شما نگاه نمی کند و تمام مدت پایین را منگرد و یا چشمش به این طرف و آن طرف می چرخد.

حرکات چشم دروغگوها

خاراندن بینی هنگام پاسخ دادن به پرسش شما

اگر از فردی سوالی پرسیدید و او هنگام پاسخ به سوال شما بینی خود را خاراند به راستی در گفتار و شک کنید.

حرکت دست های فرد دروغگو

از نشانه های افراد دروغگو این است که آنان مواقع صحبت کردن دستشان را جلوی دهان و جاهای دیگر صورت می گیرند .

راه شناخت افراد دروغگو

بازگو نکردن جزئیات

افراد دروغگو به صورت مختصر جزئیات مطلب را بیان می کند زیرا آن را فراموش می کند پس وارد جزئیات نمی شود و یا به تکرار جزئیات می پردازد تا از یادش نرود.

حرکات دست افراد دروغگو

نشنیدن برخی از جملات

افراد دروغگو معمولا جملات و پرسش هایی را که به نفعشان نیست را نمی شنوند و برای اینکه به پاسخ برای این پرسش ها فکر کنند و زمان لازم را برای بافتن دروغ شان بخرند از شما می خواهند دوباره پرسشتان را تکرار کنید.

جمله معروف فرد دروغگو (آیا تو به من اطمینان داری؟)

یکی از نشانه های افراد دروغگو گفتن این جمله (آیا تو به من اطمینان داری؟) به هنگام پاسخ به سوال شماست.

مشخصات افراد دروغگو

گرفتن مچ دروغگو:دروغگو کم حافظه است

یکی از نشانه های فرد دروغگو فراموش کردن اسامی ، تپق زدن و تصحیح کلمات در تعریف قضیه است اما ممکن است شما نیز گاهی موجب فراموشی شوید که بهتر است برای اینکه با افراد دروغگو اشتباه گرفته نشوید جمله خود را تصحیح نکنید.

راه گرفتن مچ دروغگو و 8 نشانه از حرکات و زبان بدن فرد دروغگو

4.3174
این مطلب مفید بود ؟14925
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ
وبگردی