جواد عزتی
در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به معرفی پرکارترین بازیگران سینمای ایران در سال 98 می پردازیم.

پرکارترین بازیگران سینما در سالی که گذشت

در حالی که تنها چند روز تا پایان سال 98 زمان باقی است مروری بر کارنامه بازیگران سینما داشتیم تا پرکارترین بازیگران سینمای ایران در سالی که گذشت را معرفی کنیم.

فیلم های زیادی در طول سال 98 ساخته شد و بازیگران زیادی در این فیلم ها ایفای نقش کردند، در روزهای پایانی سال مروری بر این فیلم ها داشتیم که توصیه میکنیم با این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا شما را با بازیگران پرکار سینمای ایران در سال 98 بیشتر آشنا کنیم.

معرفی بازیگران پرکار سینمای ایران در سال 98

فیلم های زیادی در سال 98 اکران شدند و بازیگران زیادی در این فیلم ها خوش درخشیدند اما در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به پرکارترین بازیگران در فیلم های ساخت سال 98 اشاره میکنیم.

جواد عزتی

جواد عزتی یکی از بازیگران پرطرفدار سینمای ایران است که چند سالی است پرکارتر شده است و فیلم های او با فروش خوبی مواجه شده است. این بازیگر جوان سینمای ایران امسال هم به مانند سالهای گذشته در لیست پرکارترین بازیگران سینما قرار دارد و با پنج فیلم رکورددار پرکارترین ها است.

فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی، آتابای ساخته نیکی کریمی، دوزیست به کارگردانی برزو نیک نژاد، مغز استخوان ساخته حمیدرضا قربانی و شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت فیلم هایی با بازی جواد عزتی در سال 98 هستند.

جواد عزتی

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار یکی دیگر از بازیگران پرکار سینمای ایران در سال 98 است که با سه فیلم در لیست پرکارترین ها قرار گرفت.

این بانوی هنرمند که در سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگرا را برای فیلم ابد و یک روز دریافت کرد امسال هم در فیلم هایی چون سه کام حبس ساخته سامان سالور، مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی و تفریق به کارگردانی مانی حقیقی ایفای نقش کرد و در لیست پرکارترین بازیگران سینما در سال 98 قرار گرفت.

پریناز ایزدیار

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر یکی دیگر از پرکارترین های سینما است که با سه فیلم در لیست پرکارترین های امسال قرار گرفت.

این بازیگر پرطرفدار کشورمان بازیگری در سینما را از سال 83 با مزرعه پدری آغاز کرد و با فیلم آتابای ساخته نیکی کریمی، دوزیست برزو نیک نژاد و منطقه پرواز ممنوع ساخته امیر داسارگر در لیست بازیگران پرکار سینمای ایران در سال 98 قرار گرفت.

هادی حجازی فر و جواد عزتی

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی فوتبالیست سابق کشورمان یکی از بازیگران درخشان این روزهای سینما و تلویزیون است که طرفداران زیادی دارد.

این بازیگر پرکار این روزهای سینما در سال 98 در فیلم هایی چون خط فرضی ساخته فرنوش صمدی، دوزیست برزو نیک نژاد و خوب بد جلف 2 ساخته پیمان قاسم خانی مقابل دوربین رفت و به یکی از پرکارترین های سال تبدیل شد.

پژمان جمشیدی

لیلا زارع

لیلا زارع بازیگری در سینما را با فیلم ما همه خوبیم در سال 83 آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخت و نقش های مختلفی را مقابل دوربین برد.

این بانوی هنرمند امسال در سه فیلم روز بلوا ساخته بهروز شعیبی، خون شد مسعود کیمیایی و پسرکشی به کارگردانی محمدهادی کریمی ایفای نقش کرد و در لیست پرکارترین بازیگران سال 98 قرار گرفت.

لیلا زارع

محسن تنابنده

محسن تنابنده بعد از بازیگرانی که در فهرست بالا نام بردیم به همراه بابک حمیدیان در رده بعدی لیست پرکارترین ها قرار دارد.

نقی معمولی سریال پایتخت امسال در دو فیلم عنکبوت ساخته ابراهیم ایرج زاد و سه کام حبس ساخته سامان سالور به ایفای نقش پرداخت و نقش های قابل قبولی را ایفا کرد.

محسن تنابنده و پریناز ایزدیار

بابک حمیدیان

بابک حمیدیان بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون هم با دو فیلم در لیست بازیگران پرکار امسال جای گرفت. فیلم روز بلوا به کارکردانی بهروز شعیبی و فیلم مغز استخوان ساخته حمیدرضا قربانی دو فیلمی هستند که بابک حمیدیان در سال 98 در آنها ایفای نقش کرد.

بابک حمیدیان

معرفی پرکارترین بازیگران سینمای ایران در سال 98

415
این مطلب مفید بود ؟123
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی