انواع کوسن
آشنایی با انواع سبک های مختلف کوسن و تاثیر و کاربرد آن ها در دکوراسیون داخلی منزل در این بخش از دنیای مد نمناک.

انواع کوسن ها و تاثیرشان در دکوراسیون منزل

کوسن ها مدل های متنوع و طرح های جالبی دارند که دکوراسیون منزل را زیباتر میکنند، کوسن ها در طرح های زیبا و رنگ های شاد وجود دارند که میتوانید به کمک آن ها به منزل تان عمق ببخشید و رنگ و لعاب بیشتری به دکوراسیون منزل تان بدهید. اگر دوست دارید تغییر دکوراسیون کوچکی را تجربه کنید بهترین کار تعویض کوسن ها است، با عوض کردن کوسن های مبل و تخت خواب دکوراسیونی نو و جدید خواهید داشت.

انواع کوسن

انواع مدل کوسن های جدید

کوسن با لبه های تیز

- ساده ترین و محبوب ترین نوع کوسن ها همین کوسن های با لبه های تیز هستند که معمولا پارچه های مخملی و ساده دارند، این نوع کوسن ها برای مبلمان های مدرن و کلاسیک مناسب هستند.

کوسن کلاسیک

مدل کوسن ساده و کلاسیک

کوسن های سوسیسی

- کوسن های سوسیسی نوع دیگری از کوسن های پرطرفدار هستند که استوانه ای شکل اند و دو طرف مبل قرار میگیرند، این نوع کوسن ها میتوانند از دو نوع پارچه دوخته شوند و معمولا برای مبلمان های سلطنتی مورد استفاده قرار میگیرند.

کوسن های سوسیسی

کوسن های سوسیسی برای مبلمان سلطنتی

کوسن های گرد

- کوسن های گرد را میتوان جزو کوسن های فانتزی شمرد که برای انواع مبلمان و سبک های مختلف دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار میگیرند. کوسن های گرد طرح های مختلفی دارند که ترکیب آن ها با کوسن های سوسیسی فوق العاده میشود.

کوسن گرد چین دار

مدل کوسن گرد چین دار

کوسن های منگوله دار

- کوسن های منگوله دار جزو کوسن های جدیدی هستند که باعث خلاقانه به نظر رسیدن دکوراسیون منزل تان میشوند، کوسن هایی که از چهار گوشه ان ها منگوله آویزان است کاملا متفاوت و منحصر به فرد اند.

کوسن هایی با لبه پارچه ای 

این کوسن ها نوع دیگری از کوسن های منگوله دار هستند که می توان در اتاق خواب ها از آنها استفاده نمود اما به جای منگوله در لبه های آنها از پارچه خود کوسن ها استفاده شده و سبب می شود این نوع کوسن ها ظاهری زیبا یابد.

کوسن منگوله دار

انواع مدل کوسن منگوله دار

کوسن های پولکی

- مدرن ترین و جدیدترین مدل کوسن های امروزی کوسن های پولکی با طرح های فانتزی هستند، این نوع کوسن ها برای مبلمان های مدرن و فانتزی مناسب هستند و خانه ای دوست داشتنی برایتان به ارمغان می آورند.

کوسن پولکی

کوسن پولکی با طرح فانتزی

کوسن های مکعبی

این کوسن ها شبیه یک مکعب است که از دو کف و چهار تکه پارچه برای اتنصال دو کف تشکیل شده است. اندازه این کوسن ها می تواند متغیر باشد و این اندازه به شرایط مبلمان و دکوراسیون داخلی تان بستگی دارد. اگر خانه شما دکور فانتزی داشته باشید می توانید هر تکه پارچه را به یک رنگ انتخاب نمایید.

کوسن های مکعبی

انواع کوسن مکعبی برای مبل

 کوسن های ترکیه ای 

این کوسن ها شبیه به کوسن های با لبه های تیز می باشند اما پایه و بنیاد اولیه شان همان است. این کوسن ها در لبه های خود ریسمان هایی ضخیم دارند .

کوسن های ترکیه ای

کوسن های ترکیه ای ساده و طرح دار

کوسن هایی به شکل پشتی 

اگر نوعی ساختارشکنی را در دکوراسیون داخلی خانه تان به وجود بیاورد می توانید از این نوع از کوسن ها با ابعاد مختلف در گوشه های دنج خانه استفاده کنید . این نوع کوسن ها برای خواندن یک کتاب طولانی مناسب می باشند و می توان از ابعاد بزرگ این کوسن ها استفاده کنید و آن راتبدیل به نقطه عطفی در دکوراسیون داخلی خانه تان نمایید.

کوسن طرح پشتی

انواع کوسن به شکل پشتی

کوسن های تخت

این کوسن ها برای تزیین تخت ها و کاناپه ها استفاده می شود و عرض شان نسبت به دیگر کوسن ها کمتر است. معمولا این کوسن ها را در تعداد زیاد تهیه می کنند و به دلیل عرض کم، کارآیی شان به نسبت دیگر کوسن ها کمتر است.

کوسن های تخت

انواع کوسن تخت با طرح گل دار

 

انواع کوسن ها و کاربردهای مختلف آن ها + عکس

431
این مطلب مفید بود ؟256
منبع : بخش دنیای مد نمناک / ح / ف
برچسب : مدل کوسن
وبگردی