کوسن های مبل
کامل کننده ی مبلمان شما همان بالشتک های کوچک یا کوسن هستندکه اگر از ترکیب رنگ و طرح خوبی استفاده کنید زیبایی خواصی به مبلمان شما خواهد داد. درادامه ترکیب های بسیار شیک و در عین حال ساده کوسن را خواهید دید.

کوسن های جذاب برای مبل پذیرایی و نشیمن

انتخاب مدل کوسن برای مبل همیشه یکی از جذاب ترین بخش های تزیینات داخلی است چرا که طرح ها بسیار متنوع و زیاد هستند که هر کدام زیبایی خاص خود را داشته و تاثیر خود را بروی دکوراسیون محیط می گذراند. اضافه کردن رنگ و بافت های شاد و جذاب به خانه کار چندان ساده ای نیست بعلاوه اینکه هزینه زیادی نیز در پی خواهد داشت. به هر صورتی که بخواهیم رنگ های جدید را به دکوراسیون خانه اضافه کنیم مثلا با استفاده از کاغذ دیواری یا نقاشی دستی دیوار توسط افراد حرفه ای و همچنین پهن کردن فرشی بزرگ و رنگارنگ بازهم هزینه تمام شده برای چنین کاری اصلا قابل قیاس به اضافه کردن چند عدد کوسن شیک، فانتزی، مدرن و زیبا نخواهد بود.

حتما شما هم هر از چند گاهی احساس می کنید دکوراسیون اتاق نشیمن نیاز به تغییر دارد اما وقتی متوجه می شویم که چه هزینه سنگینی بروی دستمان خواهد گذاشت ممکن است از ادامه کار منصرف شویم. بازهم در چنین شرایطی انتخاب چند مدل کوسن برای مبل آن هم در طرح های باکیفیت و لوکس، می تواند این کار را هنری ترین شکل برای ما انجام دهد. در این مطلب چند مدل زیبا از کوسن های مدرن، کلاسیک، امروزی و فانتزی جمع آوری شده تا نیاز آن عده ای که بدنبال ایده های نو و جالب هستند تا حدودی پوشش داده شود. لطفا تا پایان همراه ما باشید.

چند مدل زیبا از کوسن های مدرن و کلاسیک امروزی

کوسن

برای شروع این لیست با مدل بسیار زیبای زیر آشنا می شویم. کوسن هایی که برای مبلمان راحتی زیر استفاده شده هر کدام طرح متفاوتی دارد اما جالب اینجاست که با قرار گیری این همه طرح متنوع و رنگارنگ، محیط بازهم شلوغ و بهم ریخته دیده نمی شود و به بیان ساده تر همه چیز در تعادل است. شکل دوم نمونه دیگری است که نشان می دهد تعداد کم کوسن بروی مبل چقدر می تواند تاثیر گذار باشد. رنگ قرمز و سفید یکی از بهترین ترکیب های رنگی دنیاست و چه چیزی بهتر و راحت تر از کوسن برای آوردن این ترکیب رنگی زیبا به دکوراسیون خانه.
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
 
در عکس بعدی فقط مقدار کمی از دکوراسیون اتاق نشیمن دیده می شود اما عناصری که مهم هستند همگی در این عکس قابل مشاهده اند. ترکیب های رنگ بسیار متنوع کوسن های قرار گرفته روی مبل تمام توجهات را در این اتاق به خود جلب می کنند. از آنجایی که مبل سفید و دیوار زمینه خاکستری است، همه چیز برای خودنمایی رنگ های گرم و سرد فراهم است. در عکس دوم شاید میز شیشه ای با پایه های طلایی قرار گرفته در مرکز اتاق، زیباترین عنصر این نشیمن باشد اما برای عالی شدن این ترکیب اضافه کردن چند عدد کوسن شیک نیز لازم است.
 
کوسن
 
کوسن
 

به شخصه وقتی خودم به شکل زیر نگاه می کنم حسابی هیجان زده می شوم چرا که واقعا شیک، زیبا، پیچیده، باکلاس و امروزی بنظر می رسد. مدل کوسن برای مبل جزئیاتی در حد مینیمال دارد اما فضای نشیمن را بی نهایت خواستنی نشان می دهد. فک کنم شما هم از این عکس خوشتان آمده باشد. شکل های بعدی نیز بخوبی نشان می دهند که چگونه می توان کوسن های رنگارنگ را به دکوراسیون خانه اضافه کرد طوری که با تم کلی خانه هماهنگ بوده و در عین حال رنگ های جدید به فضا اضافه می کند.
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن

در نگاه اول به شکل زیر متوجه تابلوی کفش پاشنه بلند می شوید و نتیجه می گیرید که دکوراسیون خانه سبکی زنانه با رنگ های زنانه دارد. واقعیت هم همین است اما اگر بیشتر دقت کنید متوجه حضور رنگ های خنثی مانند سفید و خاکستری و سیاه می شوید که در ترکیب با کوسن های رنگارنگ همه چیز را در تعادل نشان می دهد. عکس دو که به وضوح همه چیز را نشان می دهد. در این دکوراسیون مینیمال و یکدست سفید رنگ ها خیلی قشنگ خود را نشان می دهند. اگر چنین مبلی بهمراه کوسن هایش در یک فضای دیگر بغیر از این فضا قرار می گرفت ظاهر آن به هیچ عنوان مانند این عکس گیرا و زیبا دیده نمیشد.
 
کوسن
 
کوسن

نشیمن زیر بازهم جادوی رنگ خنثی در ترکیب با رنگ های تاکیدی را نشان می دهد. رنگ دیوارها و همچنین پرده سرتاسری، یکدست سفید بوده و همین عامل برای نشان دادن رنگ های متفاوت کفایت می کند. مبل راحتی قرار گرفته در این نشیمن رنگ زرد متمایل به طلایی دارد و جنس چرمی آن باعث شده یک تنه بار زیبایی این دکوراسیون را به دوش بکشد. همچنین کوسن های قرار گرفته روی مبلمان نیز با دقت انتخاب شده اند. عکس بعدی حکایت از جرات خانه دار در استفاده از رنگ های قوی و متفاوت دارد. در ادامه سایر مدل ها را مشاهده می فرمایید.
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 
کوسن
 

طرح های جدید مدل کوسن برای مبل پذیرایی و نشیمن

4.416
این مطلب مفید بود ؟142
برگرفته از اتاق -/ ر
برچسب : مدل کوسن
وبگردی