بازگشایی سینماها

آخرین وضعیت بازگشایی سینما های تهران

تاریخ انتشار : 4 خرداد 1399کد مطلب : 39709زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اعلام کرد که تاکنون تصمیمی برای بازگشایی سینماها در تهران اتخاذ نشده است.

ایسنا: سرهنگ نادر مرادی درباره بازگشایی سینماهای پایتخت در ایام پس از عید سعیدفطر اظهارکرد:فعالیت و بازگشایی اماکن صرفا با مصوبات ستادملی مقابله با کرونا انجام می شود و در این میان پلیس نیز بر روند اجرای درست این مصوبات نظارت داشته و با موارد تخلف برخورد خواهد کرد. در مورد سینماها نیز وضعیت همینطور است و تاکنون ستادملی مقابله با کرونا تصیمیمی برای بازگشایی سینماها در پایتخت اتخاذ نکرده است. 

وی با تاکید بر اینکه همه صنوف باید مصوبات ستادملی مقابله با کرونا را رعایت کنند، گفت:خوشبختانه سینماداران و نیز سالن های تئاتر همکاری خوبی یا ستاد ملی مقابله با کرونا و پلیس داشتند که لازم است از آنان تشکر کنم. 

مرادی تصریح کرد:در صورتی که تصمیم جدیدی در مورد فعالیت سینماها در پایتخت اتخاذ شود، حتما از سوی ستادملی مقابله با کرونا اعلام خواهد شد. 

گفتنی است، معاونت ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی روز گذشته در بخشنامه ای اعلام کرد که سینماهای شهرهایی که ستاد ملی و یا استانی آن ها را دارای وضعیت سفید دانسته است، می توانند با هماهنگی ستاد استانی مقابله با کرونا و رعایت اصول بهداشتی فعالیت اکران عمومی خود را آغاز نمایند.

انتهای پیام/م

آخرین وضعیت بازگشایی سینما های تهران

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
وبگردی